Tuvalet Aski

Tuvalet Aşkı


Merhaba sevgili okurlar. Bu sitenin sürekli okuyucusu kimi, Sizlere başımdan geçen fazla güzel, ama aynı zamanda da enteresan bir olayı anlatmak istiyorum. Aynı yerde çalıştığım fazla yakışıklı bir delikanlı var. Adı Adnan.
Bu işe başladığım ilk günden Adnan dikkatimi çekmişti. Uzun boylu, kaslı, iri siyah gözleri ve dalgalı saçlarıyla bu esmer çocuk beni baştan çıkarmıştı. Ama ona yaklaşmak ne istediklerimi ona söylemek aklımın ucundan bile geçmiyordu. Çünkü bir defa nasıl bir tepki vereceğinden korkuyordum. Artı çocuğun gaylere karşı bir alaka duyup duymadığını bilmiyordum. Bir defasında müdür onu yanına çağırdı.
Çocuğun telaşlandığı belliydi. Odada ikimizdik. Alelacele toparlandı ve oturduğu sandalyeden kalkıp müdürün odasına gitti. Cocuk odadan menfaat çıkmaz derhal masasına yaklaştım ve bilgisayarın hafızasında kalmış ve silmeye fırsat bulamadığı adresleri incelemeye başladım. Tam istediğim bir şey olmuştu. Adnan meğerse sıçmalı pornodan lezzet saha birisiymiş. Bu benden kaçar mıydı ? kaç şahıs Adnanın istediği şeye alaka duyabilir ki?
Ama ben bu çocukla bir yerde olmak için her şeyi denemeye razıydım. Artı bu çocukla sevişmek bir yana kalsın, içinden çıkanları görmek bile insanın aklını başından alabilecek bir his olmalıydı. Derhal bir fırsatını yakalamalı ve tuvalete gittiği sırada peşini bırakmamalıydım.
Adnan artık odaya dönmüş bilgisayarının karşısına geçmişti. Hiç bir şey ham gibi, havadan sudan muhabbete başlamıştık. Bu arada Adnanın tekrar kendi alemine döndüğünün farkındaydım. Çocuk tekrar o gördüğüm saytları açmış olmalıydı ki, gözleri parlıyordu. Bir müddet sonra mesai saatinin sonuna gelmiştik. Kalktık ve odadan çıkmak üzereydik. Adnan evvel bir tuvalete uğrayacağım dedi.
Dur beraber gidelim , ben de sıkıştım zaten dedim. Olur dedi. Ve o güzel siyah gözleriyle bana güldü. Aklım başımdan çıkıyordu gülerken. Tuvalete girip pisuara yaklaştığımızda yüzüne baktım, Adnan şaşırdı ve hayırdır noldu dedi. Her şeyi biliyorum , hangi saytlara girdiğinden bile haberim var dedim. Adnan neye uğradığını şaşırmıştı. Kıpkırmızı olmuştu. Ne diyeceğini bilemedi. E bilsen nolucak dedi.
Bir şey olmayacak istersen seninle bu işi deneyelim cevabını verdim. Adnanın gözleri büyümüş hatta sevinmişti bile. Eğer istersen yapabiliriz dedi. Hazır buraya kadar gelmişken istersen burda bile deneyebiliriz dedi. Kimsenin yokluğundan yaralanıp bir hela kabinesine girdik. İçeri girer girmez pantolonun fermuarını açıp sikini çıkardı ve işemeye başladı . Bu haliyle bile siki muhteşemdi. Idrarı hela taşına değdikçe kenarlara sıçrıyor aklımı başımdan alıyordu.
Gülüseyerek nasıl beğendin mi dedi. Şımdı daha güzel bir şey olacak eklemesiyle sesli bir şekilde osurdu. Kendinden geçer gibi osuruk kokusunu içine çekmeye başlamıştı. Ben de içeride olduğuum için tabii olarak ben de koklamak zorundaydım. Çılgına dönmüştüm. Işedikten sonra sikini bana yönlendirerek temizlemek ister misin dedi. Hay hay dedim ve idrarlı, hafifçe kalkmış sikini ağzıma aldım.
Idrarının dadı fazla hoştu. Pantolonunu iyice aşağıya çektim ve ellerimi götünde gezdirmeye başladım. İstersen deliğimi parmaklayabilrsin , ama bir şartla dibine kadar sokacak sonra da ağzına götüreceksin dedi. bana mı söylüyordu bunları bu yakışıklı çocuk? Aklım başımda değildi zaten. Derhal arkasına daldım parmağım deliğinde ilerledikçe inliyor, sikini ağzıma daha fazla dürtüyordu. götünün derinliğinde elim bir şeylere dokunuyordu. Anlaşılan bu Adnanın boku olmalıydı.
Parmağımı çıkardığımda yanılmadığımı anlamıştım. Parmak tamamen boka bulaşmıştı. Adnan gülümseyerek beğendin mi , şimdi tadına bak dedi. Tabi efendim deyip parmağımı elma şekerini yalar gibi yalamaya başladım. Adnan daha dayanamayıp boşalıyorum dedi. Ağzımı açtım dölünün bir zerresini bile zarar etmek istemiyordum. Hepsini yuttum. Adnan rahatladıktan sonra iyice sıkıştım dedi. Şimdi sıçma zamanı deyip çömeldi.
Oturur oturmaz şiddetli bir şekilde osurdu ve çatır çatır sıçmaya başladı. Kokusu dayanılmazdı ama Adnan olunca beğeni başıma vurmuştu. Sıçıp bitirdikten sonra kalktı ve yala dedi. Derhal deliğine doğrü eğildim ve göt deliğindeki boka bulaşmış kıllarını yalamaya başladım. Garip olduğu gibi çıldırtıcıydı.
Deliğini iyice temizledikten sonra artlk hela kağıdına gerek kalmadı dedim. Adnan gülerek, bundan sonra hela kağıdı olarak seni kullanacağım, ne dersin dedi. Hay hay efendim köleniz olmaya hazırım dedim. Çok güzel bir gündü. Bu sevişme tipini seven her kesten mail beklerim. [email protected]