Tim Yapacagini Yapti

Tim Yapacağını Yaptı!!!


Ben öyle her erkeği beyenmem , her erkeğin kulu köpeğide olmam ama Tim bambaşkaydı. Yemyeşil gülen gözleri , kahverengi kısa saçları , düzgün vicudu ,tatlı gülümsemesi aradığım her şey vardı onda. Tim aynı zamanda benim yaz kampındaki komşumdu. Odalarımız yan yana olduğu için sık sık görüşürdük ya ben onu ziyarete gidiyordum yada o beni ama birkere olsun Tim’i boxerla veya üstsüz görmemiştim. Konuşurken mumkün olduğunca ona yaklaşıp kokusunu almaya çalışıyor , kaslı bacaklarına arkadaşça dokunuyordum hepsi o…
Birgün herzamnki gibi gidip kapısını çaldım. Hoş geldin deyip tatlı tatlı gülümsedikten sonra beni içeri buyur etti. Ani gözlerim Tim’in koltuk altına takıldı , orman gibiydi. Uzamış kılları saçından bir ton aleni kahverengi bir ormanı andırıyordu. Ben öyle kıl hastası değilim. Hatta çoğu vakit bu kadar uzun kıllar miğdemi bulandırır ama Tim diğer , bu hali onu daha da sexileştiriyordu.
Ona hayran hayran baktığımı görünce yanıma yaklaştı ve ter kokmuşmuyum diye sordu. Bende hafifçe koltuk altına yaklaşıp derin bir soluk aldıktan sonra hayır dedim. Çok hos bir parfüm kokuyordu. Adam gibi bak len diyip kafamı tuttuğu gibi koltuk altına bastırdı. Öylece kalakaldım , Tim’e ilk defa yüzüm deyiyordu. Çok heycanlanmıştım. Tim ise kaslı kollarıyla başımı sıkıca tutuyor ne diyorsun temizlemek lazım mı ? diyip duruyordu.
Ben hayır dedim biraz daha bastırdı ve yine sordu. Temizlemek gerekiyor mu? Evet Tim diye yanıt verdim onun istediğini yapmak için. Temizle o vakit diyip kollarını arkaya atarak yatagına uzandı , ben tam gidip tuvaletten su sabun alıcakken. Nereye diye bağırdı bende su ve sabun dedim.. Gülümsedi gel buraya diye yanına çağırdı , sonra dilini menfaat diye emretti her dediğini harfi harfine yapıyordum. Şimdi yala dedi ve ben yalamaya başladım. Ağzımda tek tük kıllar kalıyordu ama o halinden fazla mutluydu…
Aferim seni ibne , götünü sikeyim senin , gerzek şey , aptalsın sen ,hay ben senin gelmişini geçmişini sikeyim diye küfürler savuruyordu. Sonra saçlarımdan çekerek beni kendinden uzaklaştırdı ve üstünü çıkartıp yala ulan diye bağırdı. Dediğini istemiyormuşda zorla yapıyormuş gibi davranmaya çalışıyordum biryandan da iştahla meme uçlarını , karnını gögüsünü yalıyordum.

Tim bu Faslıda yeterli bulunca pantolonunu çıkarttı altındaki kara slibe zar zor sığan siki belli oluyordu ve yala dedi. Derhal sikine yöneldim ama o ilk ayaklarımdan başla diye emretti hatta işini biraz kolaylaştırayım diyerek ayaklarının üstüne balgam atmayıda ihmal etmedi. Efendimin ilk evvel attığı tükrüğü sonra bütün bacaklarını ve kasıklarını yaladım.

Tim gülümsüyordu sadece sonra şimdi sana 4 dakika veriyorum istediğin gibi öp em sikimi sonra ben sana ağız nasıl sıkılır ogreteegim dedi ve sikiyle beni kafa başa bıraktı 20 yaşında biri için Timin sünnetsiz siki baya büyüktü (22 cm) taşaklarını , kasıklarını ve sikini yaladım ve ağzıma almaya başladım ama tabiki hepsi girmiyordu , ama 3/1 nin girmesi bile kafi diye düşünüyordum ki Tim süren doldu diz çök önümde ve ağ ağzını deyip derhal ağzıma soktu ama ne sokuştu o .
Saçlarımdan tutup taa gırtlagıma kadar sokuyor benim gözümden gelen yaşları , nefessiz kalışımı ve öğürmemi izleyip yine çıkartıyordu ve bunu o kadar hızlı yapıyordu ki sanki bir an bile soluk alamıyormuşum gibi hissediyordum. Bir ara şaçlarımı çekiştirmesine karşın o tam en dibine kadar sokarken kafamı geriye çektim , nede olsa soluk almalıydım ama soluk yerine tam karnıma katı bir tekme aldım. Beni bir daha tecrübe yoksa fena olur diye hırlayan tim yine sikini gırtlagıma sokuyordu.
Bense onun taşaklarını okşayarak boşalmasını hızlandırmaya çalışıyordum ama nafile o hayvan gibi siki 10 dakika boyunca dura dura hızlana yavaşlaya gırtlağımda tuttu ve 10 dakika sonunda boşlamayı başardı. Ağzıma değil gırtlağıma boşaltıyordu biryandanda hele bir damlayı zarar et çişimi içirmezsem sana orospu çocuğuyum diyordu. Oluk oluk boşalıyordu tim , akarsu gibi akıyordu ve bir anda olan oldu ağzıma sığmayan döllerden bir damla yere düştü. Tim halinden memlun ben diyeceğimi demiştim dedi . derhal yere eğilip yalamaya başladım akan dölü ama nafile….
Tim derhal soyunmamı ve sırt üstü yatmamı istedi derhal dediğini yaptım. Seni bacak omuza sikecem çünkü yüzündeki acıyı görmek istiyorum dedi. Ne acısı yaa derken fazla sikildin galiba diye bir soru geldi. Yok dedim henüz kimse sikmedi götümü. Tim sıçtın olum götünden şakır şakır kan getirmezmiyim ben senin şimdi , bak ne krem ne tükrük böyle sokacağım bakalım ne bok yiyeceksin diyip derhal dayadı
bir yandanda bacaklarıma tokatlar atıyordu bütün gücüyle. O kadar hızlı vuruyordu ki gözümden ıslak geldi. Tim derhal sikini göz yaşımla ıslatıp bastırmaya başladı. Aman allahım o ne acı. Feryatlar ediyordum. Keder bana ne olur kulun köpeğin olayım bak girmiyor işte diyordum ama tim hiç oralı değildi ben bağırdıkça dahada bastırıyordu. Tek mesele girmiyor olmasıydı sikinin daha başı bile girmemişken
benim acıdan gözlerim kararıyordu. Derhal tim ağzıma slibini tıktı ve dolabından bir kemer çıkarttı. Bir daha sikme dersen bununla döverim seni diye bağırdı ve bastırmaya başladı. Sesim çıkmıyordu sadece inliyor ve ağlıyordum. Ne kadar sürdü bilmiyorum başının girmesi ama ben fazla keder çekmiştim. Sonra ani yüklendi. Yarısına kadar sokmuştu ama ben artık kendimi hissetmiyordum , gözlerimdeki görüntü karardı , bayılmak la ayılmak arasında gidip geldim sonra yine geçirdi tim kendimden geçmiştim.
Hayatımda daha evvel bu kadar canım yanmamıştı ama nede olsa sevdiğim adamın kollarının altındaydım. Tek tesellim buydu zaten. Tip zorla bir iki gidip geldi sonra fazla zor kayıyor len bu diyip çıkarttı sikini. Siki kıp al olmuştu belikli bu kızarıklık onun sikinden değil benim götümden geliyordu.Slibi çıkartıp derhal ağzıma verip iki yalayıp yine geçirdi. Alışamıyordu götüm işte.
Ben iri biriyim. 21 yaşında 184 boyunda 90 kg kara saçlı ve bebek suratlıyım o benden daha küçüktü hem boy hemde ıslak olarak ama efendim olmuştu. Kocam olmuştu bana hükmediyordu. Ağzımda yine slip götüme girip çıkıyor ara dizi kanırtıyor ve hızlanıyordu. Kendimden geçmiştim keder ve beğeni in bu denli bir arada yaşandığını bilmezdim. Hele onun o kudurmuş hali beni iyice çileden çıkarıyordu.
İlk evvel kafası içerde kalana kadar art çekiyor sonra köklüyor ve çığlımı dinliyordu. Sonra pompalamaya başladı. Emindim artık götüm parçalanmıştı. Uzun süre yalvarış ve yakarışlarıma aldırmadan götümün içinde gidip geldi. O kadar hizlı gidip geliyorduki , taşakları şap şap diye sesler çıkarıyordu ve en sonunda yine boşaldı.
Tim o gece beni sabaha kadar 3 defa agızımdan 3 kerede gotumden sikti. Artık onun karısıyım demek isterdim ama bu sadece bir fantezi Tim sadece yakın bir arkadaşım. Hem kocam hem sevgilim hemde dostum olacak , genç , kültürlü , pak bir sırdaş bulamadım henüz