Teyzemin Oğlu Dere Kenarında Götünü Siktiriyordu

Slm gay hikaye okuyucuları. Ben de size bundan 2 yıl evvel başımdan geçen ve halen devam eden bir olayı anlatmak istiyorum. Yaz tatili gelince ailecek hep köye giderdik. Köyde teyzemler var. Onların yanında kalır, teyzemin benle yaşıt bir oğlu var, onunla bağ bahçe işleriyle ilgilenirdik. Tekrar birgün teyzeoğluyla bağa gitmiş çalışıyorduk. Hava da adi sıcaktı. Teyzeoğlu, “Hadi biraz ara verelim de dereye gidip biraz serinleyelim!” dedi. Ben de sıcaktan bunaldığım için canıma minnet buldum. Derhal dereye indik, dere tarlanın derhal dibinde bu arada. Üstümüzü başımızı soyunup külotlarla kaldık ve yüzmeye başladık. O sırada köyden birisi çıka geldi. Gelen Ahmet abiydi, bizden 7-8 ıslak büyüktü. Biz sudan çıktık, üstümüzü başımızı giydik tarlaya dönecektik. Ahmet abi teyzeoğlunu yanına çağırdı ve birşeyler konuşmaya başladılar. Teyzeoğlu yanıma gelip, Ahmet abiyle bir yere kadar gidip geleceklerini, benim tarlaya dönmemi, kendisinin de yarım saate kadar geleceğini söyleyip yanımdan ayrıldı ve Ahmet abiyle dere kenarındaki ağaçların arasına girip kayboldular.

Ben şüphelenmiştim, ne işler karıştırıyolar acep diye ve gizlice takip etmeye başladım. Bir süre sonra ıssız bir yere gelince durdular ve ani soyunmaya başladılar. Hayretler içinde olup biteni izliyordum. Sonra bizim teyzeoğlu Ahmet abinin önüne eğilip Ahmet abinin sikini yalamaya başlayınca ben gözlerime inanamıyordum. Bir süre yaladıktan sonra ayağa kalktı, yanındaki ağaca ellerini dayayıp Ahmet abinin önüne domaldı. Bizim teyzeoğlunun göt kabak gibi ortaya çıkmıştı, Ahmet abi sikini ve teyzeoğlunun götünü iyice tükrükleyip götüne dayamasıyla köklemesi bir oldu. Bizim teyzeoğlundan sadece hafif bir, “Ihhh!” diye ince bir ses çıktı. Belli ki bizim teyzeoğlu yarak yemeye alışkındı. Ahmet abi bizim teyzeoğlunu çatır çatır sikiyordu. Gördüğüm görünüm karşısında benim de sikim kazık gibi olmuştu, pornofilmi izler gibi sikimi sıvazlıyarak izliyordum onları. Ahmet abi bizim teyzeoğlunu 15 dakikaya yakın siktikten sonra titreye titreye, kükreye kükreye boşalmaya başladı ve ikisi de kendinden geçmiş bir halde yere yığılıp kaldılar. Ama fazla Fazla beğeni aldıkları her hallerinden belli oluyordu.

Giyinmeye başladıklarında ben sessizce ordan ayrıldım. Koşa koşa tarlaya döndüm ve teyzeoğlunu beklemeye başladım. Ama kafaya koymuştum ben de sikecektim teyzeoğlunu. 5 dakika sonra teyzeoğlu hiçbir şey ham gibi çıktı geldi. Biraz çalıştıktan sonra dayanamadım ve Ahmet abinin onu siktiğini gördüğümü söyledim. Teyzeoğlu şok olmuştu, “Kimseye söyleme!” diye yalvarmaya başladı. Ben, “Teyzeme söyleyecem!” deyince, “Söyleme, ne istersen yaparım!” dedi. “Ben de bir kere sikeyim, kimseye söylemem!” dedim. Teyzeoğlu hiç tereddüt etmeden kabul etti ve derhal ağaçların arasına girdik. Heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Derhal sikimi çıkarıp teyzeoğlunun ağzına verdim, korkudan çılgın gibi yalıyordu, belli ki beni memnun etmek istiyordu. Sonra ayağa kaldırıp önümde domalttım ve yalayarak ıslattığı sikimi bir hamlede köküne kadar götünün derinliklerine gömdüm. Az evvel sikildiği için hiç zorlanmadan tamamını almıştı götüne. Deliğinin içi ateş gibi yanıyordu. 3-5 dakika Git-Gel’den sonra daha fazla dayanamadım ve götünün derinliklerine doğru boşalmaya başladım. Müthiş bir zevkti bu, ilk kere birisini sikiyordum ve bu teyzemin oğluydu, inanılmazdı.

Bu olayın ardından her fırsatta teyzeoğlunu sikmeye devam ettim. Bir gün teyze oğlu bizim eve geldi, evde kimse yoktu, bizimkiler komşuya gitmişlerdi. İlk kere evde yalnız kalmıştık ve derhal soyunup sevişmeye başladık, deliler gibi birbirimizi yalıyorduk. 69 olmuştuk. O benim sikimi, ben onun götünü yalarken ani siki suratıma değdi ve niye yaptım bilmiyorum, ben de onun sikini yalamaya başladım. Çok güzel bir tadı vardı. O an teyzeoğluna kendimi siktirmeye karar verdim ve beni sikmesini istedim. Çok şaşırmıştı, ama fazla ta sevinmişti. Derhal beni domaltıp deliğimi yalamaya başladı, inanılmaz zevkli birşeydi bu. Deliğimi iyice yalayıp yumuşattıktan sonra beni sırtüstü yatırıp bacak arama girdi ve sikini deliğime dayayıp bastırmaya başladı. Zor zor kafası girmişti ki, deliğim yırtıldı sandım. Ama ne olursa olsun devam etmek istiyordum. Yavaş yavaş git gellerle tamamını sokmuştu artık. Acı yerini aka bir zevke bırakmıştı. İçimde ateşler yanıyordu sanki. Bu arada hiç konuşmuyorduk, keşke daha evvel siktirseydim kendimi diye düşünüyordum sadece…

Sonra teyzeoğlu beni kanepeye domaltıp arkama geçti ve sikini götüme geçirmesiyle köklemesi bir oldu. Taşaklarını da sokacakmış gibi, hızlı hızlı sikiyordu götümü. Gözlerim karardı ani ve ilk kere elimi sikime sürmeden titreye titreye boşalmaya başladım. Titremem bir türlü durmuyordu ve teyzeoğlu bu arada çılgın gibi götümü sikiyordu. Bir taraftan da elini sikime atmış okşuyordu. Yaklaşık 15 dakika çılgın gibi götümü siktikten sonra belime sarıldı ve sikini köküne kadar deliğime bastırarak ve eliyle sikimi koparacak gibi sıkarak, götümün derinliklerine doğru döllerini fışkırtmaya başladı. Sikimi öyle bir sıkıyordu ki, ben bir kez daha boşaldım ve öylece yığılıp kaldık.

Götten sikilmek kadar güzel birşey yokmuş. Şimdi artık genelde o beni sikiyor. Arada bir de ben onu sikiyorum, ama onun sikini yemeye doyamıyorum. 5 gündür sikişmiyoruz, götüm tekrar çılgın gibi teyzeoğlumun yarağını istiyor!