Teyze Ogluyla Ilk

Teyze Ogluyla İlk


merhaba ben yeliz.iki sene evvel yani 2002 de tatile teyzemlere gitmiştim. mersine .teyzemin oglu can benden iki ıslak büyüktü iki sene olmuştu görüşmeyeli özlemiştim onu neyse canların evi bahçeli içinde havuzu olan bir evdi.can ve ben hergün bahçe işleriye ugraşıyor geziyor havuzda yüzüyorduk.can benden daha kuvvetli ve daha iriydi.
arada güreş yapıyorduk o her güreşte benim üstüme çıkıyordu.bu güreşmeler sırasında kimi üstümden kalkmıyordu bu duruma önceleri kızıyordum ama serüven böyle başlıyordu.


bir gün havuza girmiştik can bana havuzda güreşelim dedi ben başıma geleceği bildiğim için bunu kabul etmedim ama can beni dinlemedi ve beni tekrar alt etti. havuzda olduğumuzdan ıslaktık ve sadece şortlarımız vardı.
can arkamdan sarılınca sikinin kalkmış olduğunu popomda hissettim.bu durumdan rahatsız olmuştum derhal havuzdan çıktım ve akşama kadar canla konuşmadım ama aklımdan o an hiç cıkmadı can ın o katı ve aka yarrağı götümü zorluyordu.
akşama kadar teyzemlere iki aile arkadaşları yatıya gelmişti akşam aş yenildi çaylar içildi dizi yatmaya gelmişti evde şahıs sayısı fazla olduğu için teyzem can la aynı yatakta yatmamı istedi bende tamam dedim bu işe en fazla can sevindi her halinden belliydi.


teyzem bizim yatağımızı kilere hazırlamıştı çünkü diğer abes oda yoktu.neyse saat gece yarısını geçince herkes yataklarına çekilmişti tabi bizde can la aynı yatağa ve abes odaya.
yatağa girmiştik artık can la birlikte, ilk dakikalar yüzyüze yattık benimle sohbete başladı,sohbet sırasında nefesnefeseydik ve ikimizde tahrik oluyorduk bana havuzu hatırlattı ve özür diledi bende mühim olmadığını söyledim, ona bu olaydan beğeni aldığımı söylemeyi düşündüm sonra vazgeçtim ama can bunun farkına varmıştı
çünkü bana iyice sokuluyordu tekrar siki kalkmıştı bana hafiften deydiriyordu ben tekrar bu durumdan beğeni almaya başlamıştım bana iyce sokuldu artık dudakdağa geldik ama ikimizde hamle yapmıyorduk benim gözlerim kapalıydı.artık dayanamıyordum ve usulca sırtımı can,a döndüm ve iyce kucağına girdim o iri siki iyiden hissediyordum ikimizdede şort vardı bu da olayı daha netleştiriyordu.can bana hafiften yüklenmeye başladı bense tamamen zevke geliyordum.
beş dakikaya yakın böyle devam ettik,can kulağıma seni istiyorum dedi ve kulak memi biraz emdi bi eliylede beni okşuyordu, ben daha fazla dayanamadım döndüm yüzyüze geldik ve bende seni dedim ve derhal dudaklarına yapıştım,onunla çılgın gibi sevişmeye başladık.benimle hem sevişiyor hemde elini şortuma sokmuş deliğimi okşuyordu. bende onun sikini elime almaya çalışıyordum.
derken o sikini dışına çıkardı ve elime verdi. heyecandan ve zevkten inlemeye başladım.can bu arada ayağa kalktı sikini ağzıma doğru uzattı bende bunu bekliyordum ve derhal onu ağzıma aldım aynı porno filmlerdeki gibi onu somurmaya başladım. bi kaç dakika sonra can inleye inleye suratıma boşaldı,tam istediğim gibi.
yatağa yanyana uzandık fazla zevkli bişey yaptık ama doymadık, can,ın sikini elime aldım birkaç kez sıktım o yeniden canlandı onu ağzıma aldım somurdum ve o dimdik oldu ikimizde lpıslaktık can bir avuç tükmüğü göt deliğime doldurdu,arkama geçti götümü biraz kaldırdı yumruk gibi olmuş sikinin kafasını deliğime sürtmeye başladı
bu şekilde beni iyice yumuşattı. sonra yavaş yavaş yüklenmeye başladı o koca alet yavaş yavaş içime giriyordu ben acıdan bayılmak üzereydim. can ağır bi şekilde köküne kadar içime girdi beğeni ve acıdan ölmek üzereydim. hızlı devinim edemiyorduk çünkü deliğim fazla dardı.yavaş ama etkili bi ilişkiden sonra can,ın sıcak lavlarını içimde son parçasına kadar hissettim.can beni o gece ilk kere ve hiç unutamıyacağım bi şekilde becerdi ve can,la istediğimiz vakit istediğimiz ilşkiyi halen yaşıyoruz.çünkü o benim ilk ve tek kocam…….