Son Iliskimiz

Son İlişkimiz


Merhaba! Ben daha evvel de `Tatlı Öğrencim Fethullah` başlığı altında 5`lik bir seri yazmıştım.Ama onun 6.cısını yazamamıştım. Fethullah`la iki hafta evvel görüşebildim.Bana pek sex ister bir hali yok gibi geldi.Biraz sohbet ettik.Çay yaptım.Çay içtik.

Sonra biligisayarımın başına geçti.Oraya kaydettiğim bir porno filmini açıp izlemeye başladı.Ben odada olmadığımdan ötürü fazla rahat davranıyordu.İçeri girdiğimde kapatmaya çalıştı.Ama çabuk davrandığından derhal kapatamadı.`Ne o?Hemen buldun filmi?` diye gülümseyerek sordum.Kızmadığımı görünce `evet,canım istedi` dedi.


`Canın belki gerçek şeyler de ister` dedim ve ona baktım.Sakin bir şekilde bana baktı.Birşey yapmaya cesaret etmiyordu.
İlk adımı ben atarak ona yaklaştım ve pantolonun fermuarını açmaya başladım.Çocuğun solukları hızlanmaya başlamıştı.Heyecan bastırıyordu.Aleti kalkmaya başladı.Çok duygulu çocuktu.Sexten konuşulduğu vakit bile şeyi hemencecik kalkardı.Fermuarı açıp boxerinin içinden 16cmlik ince yılanı çıkardım.Ağzıma aldım ve emmeye başladım.Tam 15 dakika emdim yaladım ve sonunda inleyerek ağzıma boşaldı.
Fethullah kalktı.Tamamen çıplak soyunarak banyoya girdi.5 dakika sonra çıktı.Şeyi inmişti.Ben de soyundum bu arada.Geldi derhal sikime sarıldı ve yalamaya başladı.Ben 6-7 dakika sonra volkan gibi patladım.Yuttu hepsini.Sonra öpüşmeye başladık.Çok harika öpüyordu.Sonra ben onun vücudunu öpmeye resmen yalamaya başladım.


Deliğine geldiğimde mis gibi kokuyordu.Kim bilir hususi kokulu sabunumla kaç kez yıkamıştı deliğini.Domalttım.Bana kafasını döndürerek `canımı yakma` dedi.Kafa sallayarak tamam dedim.
Yan dolaptan kremi alarak sikime ve onun deliğine sürdüm.Sonra dayadım ucunu deliğe.Ve yavaş yavaş yüklenmeye başladım.`Ah,Oh` yapmaya başladı.Birden yüklendim hepsi girdi. Fethullah feryat atarak öne doğru kaçtı.Benden fazla Fazla zayıf olduğu için tuttum ve kaçmasına ruhsat vermedim.Yavaşça pompalamaya başladım.`Hızlansana` diye bağırmaya başladı. Hızlanmaya başladım.
10 dakika kadar bunu siktikten sonra içine boşaldım. Kalktık banyoya girdik.İyice yıkandık.Yıkanma sırasında bunu bir kez daha siktim ve yalaması için ağzına verdim.Sonra banyodan çıkıp kurulandık.Giyindi ve biraz öpüştükten sonra gitti.
Şu anda tatile dedesine gitti.Bir hafta sonra dönücek.Ama yine görüşür müyüz bilemiyorum.Zaten öyle birşey de söylemedi kendisi. İzmir ve civarında olan 16-17-18 ihtiyar yakışıklı gençler beni arayabilirler.Arayın sabahlara kadar eğlenelim.A P olmanız şart.(sadece p de olur).E-mail adresim : [email protected] Selamlar!:.