Sıvacı İbneymiş, Beni Götçü Yaptı!

Selamlar sevgiler dostlar. Size, beni ‘Götçü’ yapan olayı alatmak istiyorum. Demir doğramacı olarak çalışıyorum. Geçmiş gün, zamanı tam hatırlamıyorum, sanırım 3 sene kadar önceydi. Bir inşaatta demir işleri için gitmiştim. Arabamla inşaata vardığımda başımda bir firmanın promosyon şapkası, vasıta kullanırken taktığım gözlükler ve iş kıyafetim vardı. Tesadüfen bir inşaat çalışanıyla karşılaştık. Benden yaşça epey ufak biriydi. Önemsemeden yanından geçtik ve işimizi yapmaya koyulduk. Elemanımla sıkı bir çalışma temposu yakalamıştık. İşimizi süratle yapıyorduk. Bu sırada geldiğimizde karşılaştğımız genç devamlı bizi izliyordu.

Hava fazla sıcaktı ve buram buram terliyordum (ki ben aşırı terleyen biriyim), sıkça su içip, şişeyi başımdan aşağı boşaltıyordum. İş kıyafetim vücuduma yapışmış kaslarım tam anlamıyla ortaya çıkmıştı. Ve halen izleniyordum. Öğle yemeği için azık çıkınımızı açtık, elemanımla yemeğimizi yiyorduk. Genç yanımıza geldi, buyur ettik. Birkaç lokma aldı. Ve sohbete başladık. Sıva işleri yapıyordu, çevresinin fazla geniş olduğunu, inşaatçılarla iyi ilişkilerinin olduğunu anlattı. Benden kartımı istedi. Yeni işler geleceğini ummak anlamında kartımı verdim. Akşam üzeri işimizi bitirdik ve ayrıldık inşaattan.

Ertesi gün akşamüstü telefonum çaldı. Yabancı bir numaraydı. Tanıttı kendini, “Ben sıvacı Halil!” dedi. Derhal tanıdım. Bana, “Çalıştığım yerlerde demir işleri yaptıracaklar, senine konuşmak, onlarla buluşmanı sağlamak istiyorum, vaktin varsa akşama birer bira içer miyiz?” diye sordu. Ben zaten akşam iş çıkışı bir iki birayı severim, “Mümkün.” dedim. Akşam buluşacağımız yerden onu aldım ve yaşadığım kentin yüksek bir tepesine çektim arabayı, kenti seyrederek, bira içmeye ve işle ilgili konuşmaya başladık. Daha sonra sohbetimiz kadın erkek ilişkilerine; dolayısıyla sekse kaydı. Elini ani apışarama, sikime attı. Ben irkilerek kendimi art çektim. (Bu anlattığım 3. biradan sonra oluyor). Sonunda dilinin altındaki baklayı çıkardı, “Senden fazla hoşlandım. Ne olur ruhsat ver, sadece seveyim!” dedi…

4 yıldır yalnız yaşıyordum ve bir aydır ilişkiye girmemiştim. Ama daha evvel de bir erkekle hiç yakınlaşmamıştım. Alkolün etkisi ve abazanlığım sonucu bacaklarımı aralayarak sırtımı koltuğa yasladım. Kemerimi çözerek fermuarımı indirdi. Kemik gibi olmuş yarağımı canımı acıtarak, zorlanarak dışarı çıkarttı. “Ooffff! Hayatım bu ne güzel yarrak, yerim ben bunu!” diyerek yalamaya başladı. Kocaman diliyle evvel kafasını turladı, sonra emmeye başladı, yetmedi ağzına sokmaya başladı. Gırtlağından aşağı yutuyordu sikimi. Çok kadın yaladı, emdi yarağımı, ama onun gibi yutan, traşlığına kadar kaybedebilen kimse olmadı. O gece yarağımı yalamakla yetindi. Sikmek istedim, çünkü fazla etkilenmiştim. Israrla siktirmedi (sonradan anlattı, siktireceği gün birşey yemiyormuş, sikilirken rahat olsun diye). Ertesi güne laf verdi…

Ertesi akşam buluştuk ve evime götürdüm. Birbirimizi güzelce yıkadık, sonra yatağıma aldım onu. Ve kentin orospularının bile korktuğu yarağımı köküne kadar soktum Halil’in götüne. Götü sıcacıktı, daracıktı deliği. Yarım saati aşkın siktim götünü. Onun ikinci erkeğiymişim, ilk sikicisi daha ilk sokuşundan sonra derhal boşalıyormuş. Onu yolladıktan sonra kendimi sorguladım, (Neden şimdiye kadar ibne sikmedim?) diye. İki kez daha geldi benim eve. Her gelişinde bir öncekinden daha uzun sürdü sikişlerimiz. Daha sonra gelmedi hiç, canını acıtıyormuşum. Ne vakit telefon etsem meşgule alıyor, mesajlarıma cevap vermiyor. İbne sıvacı beni erkek götü sikmeye alıştırdı, ama şimi de sikecek göt bulamıyorum!

Sağlık ve sevgiyle kalın dostlarım. Sikişin, siktirin, sikin!