Sinemanin Devaminda

Sinemanın Devamında


Merhaba adım Mert , İstanbulluyum. Beni “ilki sinemada oldu ” adlı hikayemden hatırlayacaksınız. Neyse fazla uzatmadan hikayeme geçeyim. Sinemda ilk kere hayallerimi gerçekleştirdiğim erkeğimle , işin asıl zevkli olan kısmını yaşamak için onun evine gittik. İçimdeki heyecan hiç dinmeden devam ediyordu. Gecekondu sayılacak bir eve götürdü beni. karısı ve çoçuklar köye gitmişti bu yüzden ev müsayitti.
Eve girer girmez , 55 yaşındaki muhteşem erkeğim , salonun ortasında önümde soyunmaya başladı. Tam hayallerimin erkeğiydi , olgun ve göbekli. Soyunur soyunmaz aleti bütün ihtişamı ile karşımda dikildi. Oturduğum koltuğa doğru gelerek aletini yüzüme yaklaştırdı. Derhal hamlemi yaparak o muhteşem 18 cm`lik aleti öpmeye ve yüzüme sürmeye başladım.
Yavaş yavaş aleti ağzıma alıyor bunu yaparkende erkeğimin yüzüne bakmayı ihmal etmiyordum. Erkeğim aldığı zevke kendini kaptırmış , harikasın karıcığım diye inliyordu. O erkeksi kokulu yarrak ağzımdayken bunları duymak beni çıldırtıyor erkeğimin aletini dahada iştahlı yalıyor , emiyordum.
Erkeğim kendini art çekerek beni kaldırdı ve soymaya başladı. Balık etli vucudum , eskiden spor yapıp bırakınca bir lolita memesi gibi gözüken göğüslerim olanca ihtişamı ile erkeğimin önündeydi. Derhal ağzıyla göğüslerimi yalamaya ve sıkmaya başladı. Her yerimi öpüyor yalıyor , beni zevkten kudurtuyordu. Ne şanslı karısı var diye geçirdim içimden. Adam tam bir aygırdı ve beğeni vermesini fazla iyi biliyordu.
Eve gelirkenki yaptığımız konuşmalardan ilk kez o güzel popoma bir erkek penisinin gireceğini biliyordu. Birlikte salondan döşek odasına geçerken banyodan krem aldı. Beni surat üstü , güzel kalçalarım ona doğru dönük şekilde yatağa uzandırdı. Bütün vucudumu yukardan aşağıya doğru öperek kalçalarıma geldi. Bir anda beni çekerek domalttı ve götümü yalamaya başladı. Harika dil darbeleri atıyordu.
Buda beni çıldırtmaya yetiyor , zevkten başım dönüyordu. Biraz sonra eline aldığı kremi parmağıyla deliğime yavaşca sürmeye başladı. Artık kıvama gelmiştim. Beni surat üstü çevirdi , bacaklarımı omzuna aldı ve yavaşca ve nazikçe üstüme yüklendi . Muhteşem taş gibi alet biraz zorlanarak deliğime girdi. Tanrım ilk kere bir erkek aletini içime alıyordum. Korkunç bir hazdı bu.
Ritmik hareketlerle bacaklarım omuzunda içimde gidip geliyordu harika erkeğim. Her sokuşunda kendimi ona doğru itiyor, çekişindede kendimi çekiyordum. Beni sikerken omuzundaki bacaklarımı emiyor yalıyordu. Arada tamamen üstüme abanıp. Beni düzüşünü bozmadan dudaklarımı emiyordu. Harikasın karıcım diye bağırırken bende sok erkeğim , ben senin karınım daya bana diye zevkten çığlıklar atıyorduk.
Daha sonra içimden aletini çıkardı. ve yatağa sırtüstü uzandı ben derhal aletinin üstüne çıkıp ata biner gibi o muhteşem yarağın üzerine oturdum. Harika erkeğimin harika yarrağı üzerinde inip kalkıyordum. Bunu yaparken kıllı güzel göğüslerinde parmaklarımı gezdiriyordum. Beni sikerken , aletinin popomun derinliklerine her girişinde çıkardığı ” şlok , şlock ” sesleri odayı kaplamıştı.
Artık geliyorum dedi , beni üzerinden kaldırdı ve yatağın üzerinde ayağa kalktı. ben oturmuş bir halde aletini ağzım verdi. O muhteşem biraz evvel içimi dağlayan alet dudaklarımın ucuna paha değmez bir volkan gibi patladı. Yüzüm döl içinde bıraktı. Beni harika sikmişti ve ilk yapılışımda oldukça , hiç beklemediğim kadar beğeni almıştım.
Duş aldık , duş alırkende alet hep elimde ve ağzımdaydı. Tekrar buluşmak üzere vedalaştık. İstanbulda yaşayan olgun ve göbekli beyler. Maillerinizi bekliyorum. Hepinize beğeni alıp beğeni verebileceğiniz zevkli sexler dileğiyle. Sevgiler , Mert , [email protected]