Sinemada

Merhabalar ben murat. Ankarada üniversite de okurken arada bir porno film oynatan sinemalara takılırdım. Yine azdığım bir gün mektep çıkışı sinemaya gittim. Daha önceleri ön taraflara oturuyordum. Fazla rahat olamıyordum sanki herkes beni izliyor gibi geliyordu. Bu sefer art sıralara gittim daha rahat otuzbir çekmek için. Filmin ortalarına doğru artık iyice azmıştım.

Sikimi çıkardım ve oynamaya başladım. Ben dalmış oynarken o sırada yanıma birisi geldi. Ben panik yaptım derhal sikimi içine koydum. Biraz kızgınlık biraz da utanarak filmi seyretmeye devam ettim. O kadar abes yer varken geldi de yanıma oturdu diye samimi içe kızıyordum. Bir iki dakika sonra yanımdaki elini sikime attı. Ve okşamaya başladı. Ben şok olmuştum. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Ama hoşuma gittiği için sesimi çıkardım.

Harika emiyordu…Ben birşey demeyince o da cesaretlenip daha da ileri gitti. Sikimi çıkarıp eliyle oynama başladı. Çok değişik bir duyguydu. O güne kadar bir kaç kez kadın sikmiştim ama hiç bir erkekle ilişkim olmamıştı. Biraz daha okşadıktan sonra önüme doğru çömeldi ve sikimi azına aldı. O ne güzel duyguydu öyle. Harika emiyordu. Hatta beraber olduğum hatunlardan daha iyi yapıyordu işini. Biraz daha emdikten sonra ben artık dayanamadım ağzının içine boşaldım. Menilerimin hepsini yuttu. Beni adeta eritmişti. Sonra kalktı yine yanıma oturdu.

Hacettepe de öğrenciymiş. Hadi otele gidelim daha fazla mağrifetlerim var dedi. Bende bi wc ye gidip geleyim gideriz dedim. Wc ye gidince başımdan ilk defa geçtiği için içime bir korku girdi. Wc den çıkınca derhal sinemadan kaçar gibi çıktım. Daha sonraları onu o sinemada aradım ama şansımı bir defa kaybetmiştim. Hep kendi korkaklığıma küfretmişimdir. Bir daha elime öyle fırsat geçmedi. Şayet öyle bir olayla karşılaşırsam yine yazarım. Bu bir gerçek olaydır. Bununla ilgili benimle yazışmak isteyenler varsa maillerini bekliyorum…Gönderen: Murat