Okumaya Diye Gittik, Yurtta Yarak Delisi Olduk

Selam herkese. Bu siteyi açanları kutlama ediyorum. Gerçekten fazla harika ve nefis şeyler var. Hani benim gibi içine kapanık ve kimseyle birşey paylaşmayan insanların okuyacağı ve deşarj olacağı bir site. Ben de yıllar evvel başımdan geçen gerçek ama henüz günyüzüne çıkmamış güzel bir anımı anlatmak istiyorum.

Yıllar evvel (ozaman daha 16 yaşındaydım) evimiz köyde olduğu için babam beni şehirde okutmak istedi. Ama kalacak yerimiz olmadığı için bir yurda vermek için araştırma yaptı. Bir erkek yurduna beni yerleştirdi. Burası güvenli ve güzel bir yerdi. Ancak maddi durumumuz fazla iyi değildi. Babam ödemeleri takside bağladı ve beni teslim ederek gitti. Uzun vakit burada kaldım. Arkadaşlarla ve burdaki yetkili müdür ve öğretmenlerle adi içten olduk. Vakit içinde gözümüz açıldı ve adi şehiri, arkadaşları, kızlarla olan diyaloglarımız artarak devam etti. Gençliğin verdiği aşk ve heyecan ile kızlarla aşk yaşamayı fazla istiyordum. Ama bir türlü elimize bir fırsat geçmiyordu. Fiziğim ve boyumla da dikkat çekiyordum. Çok parlak bir vücudum vardı. Bazı erkek arkadaşlar takılmak istiyorlardı. Fakat ben hiç erkeklerle münasebet yaşamadığım için pek önemsemiyordum.

Zaman içinde bir arkadaşla adi içten olduk. Birlikte oturur ve birlikte ders çalışırdık. Ara dizi el şakası yapar birbirimize sulanırdık. Ama daha fazla ileriye gitmezdik. Bir Cumartesi hafta sonu evi olanlar evlerine gider banyo ve çamaşır işlerini görürlerdi. Bizimde evlerimiz ırak olduğu için biz yurttaki banyolarda işlerimizi ve temizliklerimizi yapardık. Arkadaşla ben banyoda çamaşır yıkadık sonra adi bir sexten ve kızlardan, am göt sikmekten konuştuk. İkimizin de yarrağı kazık gibi olmuştu, ama birbirimize birşey diyemiyorduk. Bir ara dost elini benim yarrağıma attı. “Ooo bune Hamit, At yarrağı mı besliyorsun?” diye latife yaptı. Benimkini biraz sıvazladı ve ben art çekince bıraktı. Fakat içimde bir his acep arkadaşa öneri etsem birbirimizi sikerek rahatlasak diye düşünürken, dost söze girdi, “Hamit istermisin birbirimizi sikip rahatlayalım? Nasılsa kimse de yok!” dedi.

Birden aradığım ve söyleyemediğim istek ve isteğim kendiliğinden olmuştu. Ben de hemen kabul ettim ama içimde bir tedirginlik vardı. Neyse, birbirimizin dudağına yapıştık ve karı koca gibi sevişerek siklerimizi biraz sıvazladık. Sonra banyonun birine geçtik. Kapıyı kilitledikten sonra suyu hafif aleni bırakarak dikkatçekmemek için akar vaziyette bıraktık. İkimiz de soyunduk ve başladık sevişmeye. Dost fazla tecrübeli birine benziyordu. Önce o benim sikimi ağzına alarak 10 dakika kadar yaladı. Sonra ben onunkini biraz yaladım. Hayatımda ilk kere bir erkeğin siki ağzımdaydı. Önce biraz garipsedim. Ama sonra fazla hoşuma gitmeye başladı. Sonra dost ayakta domaldı ve “Önce sen benim götümü sik. Canım fazla sikilmek istiyor. İçime boşal erkeğim!” dedi. Ben kazık gibi olan sikimi biraz tükürükleyerek arkadaşın göt deliğinde biraz gezdirdikten sonra yavaşça götüne sokmaya çalışırken benim yarak ani ‘Cup!’ diye girdi.

İkimizde sıcağın verdiği heyecan ve şehvetle ter içerisindeydik. Götü fazla güzeldi ve benimki içerisinde bayram ediyordu. 15 dakika Git-Gel’den sonra içine boşaldım. Çok güzel bir duyguydu. İlk kere bir erkeğin götünü sikiyordum. Gerçekten fazla hoştu. Sonra dost benim arkama geçti. O fazla tecrübeliydi. Meğerse yurtta birçok arkadaşıyla uygun buldukları her fırsatı değerlendirerek sikişiyorlarmış. Böylece benide bu kervana katmış oldu. Önce göt deliğimi güzelce yaladı. Yalamayı fazla seviyormuş. Benim de hoşuma gidince, yaklaşık 10 dakika yaladı. Biraz endişeliydim. İlk kere götüme yarak girecekti. Hem istiyordum, hem heyecanlıydım ve hemde korkuyordum. Sonunda biraz kısa ama fazla kalın kol gibi yarrağını göt deliğime bir fişek gibi hizaladı. Hiç çabuk etmiyordu. Alıştıra alıştıra yavaş yavaş sokuyordu. Önce biraz acıdı ama santim santim sokunca bana fazla aka beğeni verdi.

Sonunda o koca yarak içimdeydi. Götümde hiç boşluk bırakmamıştı. Biraz yavaş Gel-Git’ten sonra dost yaklaşık 15 dakika götümü sikerek içime boşaldı. Sanki içimde sıcak su musluğu vardı. Müthiş beğeni almıştım. Niçin bu güne kadar bu zevki tatmamıştım diye hep hayıflandım kendi kendime. İşimiz bitmek üzere iken ani vatan görevlisinin sesi geldi. Çok korktuk. “Kim var orada?” diye seslendi. Korkudan dizlerimizin bağı çözüldü. Meğerse epey bir vakit evvel içeri girmiş ve seslerimizi, iniltilerimizi duymuş olacak ki, çıkmamızı istedi. Çıktık, ama bize, “Sizi fırlamalar, demek sikişiyordunuz içeride. Öyle mi?” dedi. Yok falan dediysek de inandıramadık. Bizi hemen yurttan atacağını ve ailelerimize bilgi vereceğini söyleyince zaten o anda bitmiştik. Hayatımız karardı diye ağlamaya başladık. Arkadaş, “Hocam ne olur, ailemize söyleme, ne istersen yaparız!” dedi.

Görevli de, “Öyle mi, ne istersem yaparmısınız?” dedi. Biz de, “Evet yaparız!” deyince, bizi biraz süzdükten sonra, “Öyleyse siz ne yaptıysanız ben de size yapmak istiyorum!” dedi. Adam kudurmuş, bizi sikmek istediğini söylüyordu. Bizde çaresiz boyun eğmek zorunda kaldık. Arkadaş, “Ama burda olmaz, diğer bir yer seçelim!” deyince, görevli, “Giyinin ve sessizce art depoya gelin, sizi orada bekliyorum!” dedi. Çaresiz giyindik ve art depoya dittik. Oranın anahtarı sadece kendisinde vardı. Biz içeri girince kapıyı arkadan kilitledi ve soyunmamızı istedi. Meğerse şerefsiz herşeye hazırlıklıymış. Depoda iki sünger döşek yanyana koydu. Üzerine battaniye açtı ve kendisi de soyundu. Üfff bu ne yarrak, At yarrağı gibi. Önce korktuk sonra baktım dost ani adamın yarrağını iştahla yalamaya başlayınca ben de eşlik ettim.

Görevlinin yarrağını 10 dakika yalayıp kıvama getirdikten sonra evvel arkadaşı yüzüstü uzatıp göt deliğini biraz yaladı ve o koca yarrağı bir defada soktu. Dost hiç bir şey yokmuş gibi zevkin doruklarındaydı. 20 dakika siktikten sonra içine hırlayarak öyle bir boşaldı ki sanki aslan kükrüyordu. Üzerine yığıldı kaldı. Sonra bana, “Koçum sen bakiresin galiba, dizi sende, beni kendi ellerinle hazırla bakalım!” dedi. Başladım koca yarrağı yalayıp yine hazırlamaya. Çok geçmeden boru gibi sertleşti. Arkamı dönmemi istedi. Fakat fazla korkuyordum. Dost bana yardım etti. Önce götümü bir güzel yaladı. Parmaklarıyla biraz genişlettikten sonra o koca yarrağı deliğime dayadı ve yavaş yavaş soktu. Acıdan ölüyordum ama adam işi biliyor, fazla ürkütmeden sokuyordu. Sonunda inanamadığım o koca yarak içimdeydi. Şimdi yavaş yavaş girip çıkıyordu. Tam 20 dakika sikti beni ama zevkten uçurdu beni. Sonunda benimde içime bir volkan gibi boşaldı. Öyle bir mesut oldum ki, kendi kendime (İyi ki yakalanmışız!) dedim. Üzerime yığılıp bir müddet öylece kaldı. Daha sonra biz de arkadaşla birbirimizi birer posta siktikten sonra oradan aydıldık.

Artık o görevlinin karıları olmuştuk. Her canımız istediğinde başvuru edip gidip depoda o muhteşem yarağa doyuncaya kadar siktiriyorduk. Okul bitinceye kadar bu böyle devam etti. Daha sonra birçok arkadaşlada grupsex yaptık. Valla ne diyeyim, erkek erkeğe sikişmek kadar güzel bir his yok. Hepinizin tatmasını isterdim. Yurda tertemiz girdik, ama yarrak delisi olarak çıktık. Şimdi o günleri halen arıyorum, ama bulamıyorum. Yurtta kalan öğrencilerin bu gibi fazla maceraları olur. Hepside güzel ve çekicidir. Bu benim yaşadığım bunlardan bir tanesi. Pişman değilim! Hepinizin yaraklarını öpüyorum!