NETTEN DUL HATUNU KAFALADIM

Merhaba xhamster okuyucuları Ä°nternet üzerinden yaptığım çalışmalar sonucunda oldukça seksi, varlıklı ve dul bir hatunu kafaladım. Biraz utangaç olduğu için ancak bu şekilde koca arıyormuş. Daha doğrusu nakit yedireceği ve onu sikecek birini arıyormuş. İşte o kişi ben olarak artık onundum. ben Serkan 25 yaşında kendi halinde bir gencim. Son zamanlarda kendimi internette sohbet sitelerine kaptırmış, sürekli olarak burada takılıyor ve birilerini düşürerek sadece sohbet ediyordum. Bir akşam tekrar böyle bir sohbet sitesinde takılırken Özlem adında bir kadınla tanıştım. Kadın 33 yaşında ve dul olduğunu söyledi. Ben bunu duyunca bir an gözlerim parladı. Çünkü sikmelik hatun o anda tam da ayağıma gelmişti. Kadınla birkaç gün korkutmamak için sadece internette sohbet ettim. Hatta bir iki kere da onunla görüntülü seks yaptık. Ama bir süre sonra kadına aşık oldum. Hem de ne aşk resmen kadını sevgilim gibi özlemeye ve arzulamaya başlamıştım. Kadınla ayrı şehirlerde olmamız buluşmamızı da zorlaştırıyordu. Ama daha çok dayanamadık ve kadın benim yanıma gelmek istedi ben de onu art çevirmedim çünkü gerçekten çok istiyordum onu.

Kadını kesinlikle sikmeyi kafaya koymuştum. Gerçi o da geldiğine göre zaten gönüllüydü diyebilirim. Derhal bir yerde randevulaştık ve buluştuk. Onu otele götürecektim ama önce bir kafede oturup kahvaltı falan yaptık. Kahvaltı boyunca gözlerimi ondan alamadım. Yakından çok daha güzeldi hiç kameradan göründüğü gibi değildi. Ona gerçekten hayran kalmıştım ve onu sikmek için can atıyordum. Ailemle yaşadığım için onu eve götürmem mümkün değildi. Zaten daha o gelmeden önce bir otel bulmuş ve yerimizi çoktan ayırtmıştım. Kahvaltımızı güle eğlene yaptık ve daha sonra da oradan kalkarak arabama bindik. Arabada giderken kadın hiç rahat durmuyor sürekli beni tahrik ediyordu. Yarrağım artık taş gibi olmuştu ve otele kadar zar zor dayanacaktım. Neyse derhal arabada elini yarağıma attı ve bu çok mu sabırsız diyerek sevmeye başladı. Öyle böyle otele kadar ulaştık en sonunda.

Otele girer girmez odaya çıktık ve bunu kapının arkasına dayayarak dudaklarına yapıştım. Deli gibi öpüşüyorduk. Kadını tek amacım sikmek değildi gerçekten aşık olmuştum ama hem aramızdaki yaş farkı hem de kadının dul olması nedeniyle bu imkansız bir aşktı benim ailem bunu asla kabul etmezdi. Kadını bir süre boyunca sadece öptüm. O ise benden daha sabırsızdı. Yol boyunca elini hiç çekmediği yarağımı hala okşamaya devam ediyordu. Bir süre daha ayakta öpüştükten sonra beni yatapa oturttu ve kucağıma oturdu. Yavaş yavaş gömleğimin düğmelerini çözüyordu. Ben de onunkileri çözdüm ve göğüsleri ortaya çıktı. Ne şahane bir şeydi onlar. Neredeyse tamamını ağzıma alacak gibi yalıyordum. O kadar azmıştım ki beni yatağa yatırdı ve önce beni sonra da kendisini tamamen soydu. Daha sonra da derhal sikimi ağzına almaya başladı.

Resmen profesyonel bir saksocu gibi sikimi yalıyordu. Sonra gelip ağzıma oturdu ve 69 pozisyonuna geçti. Ben onun amını yalarken o da yarağımı somuruyordu. Bir süre bu şekilde devam ettik. Bana sakın boşalma içime boşalacaksın dedi. kendimi zor tutuyordum. Boşalmamak için derhal ağzından çıkardım. Sonra ben sırt üstü yatarken gelip yarağımın üstüne oturmaya başladı. Yarrağımı tamamen amına aldığında da üstünde dans fiyat gibi gidip gelmeye başladı. Hala kendimi tutuyordum boşalmamak için. En sonunda dayanamadım ve kendimi saldım. Ben boşalırken o durmadı yarağımın üstünde zıplamaya devam etti. Zevkten ölüyorum sandım döllerimin tamamı amının içine aktı. Bir süre daha içinde kaldım ve yeniden sertleştim. 10 dakika bekledikten sonra bir de onu domaltıp siktim. O gün bana bir de anal sikiş keyfi yaşattı. tam 3 posta sikiştik.