Kocasini Aldatmanin Bedeli

Kocasını Aldatmanın Bedeli


Merhaba seks hikayeleri okuyucuları. Adım Hakan. Bursa’dan 32 yaşında evli bir erkeğim. Anlatacağım vaka 2004 Eylül ayında gerçekleşti. Oturduğumuz apartmanda yan dairede oturan
Barbaros ve Nazan ile fazla sık olmasa da ailece görüşürdük. Barbaros işi nedeniyle genellikle ayın 1 haftasını vatan dışında geçirirdi. Eşi Nazan ise ev hanımı olup kumral , vücudu ve yüzü güzel seksi bir hanımdı. Ama ona hiç öbür bir gözle bakmamıştım.


Bir cumartesi gecesi geceyarısından sonra lavaboyu kullanmak için banyoya girdiğim sırada, banyonun havalandırma penceresinin aleni olmasından ötürü yan daireden gelen su sesleri ile birlikte azda olsa konuşma ve inleme sesleri duydum.
Havalandırma penceresine doğru yaklaştım ve sesleri dinlemeye başladım. Sesler açıkça bir çiftin sevişme sesleri idi. O an aklıma Barbaros’un vatan dışında olduğu aklıma geldi. Sanırım Nazan onu aldatıyordu ama emin olmam lazımdı. Pencere küçük olduğu için kafamı uzatıp onların penceresinden bakmam imkansızdı ama onlarında penceresinin aleni olduğu gözüküyordu. Derhal odaya koşup kameralı cep telefonumu
aldım ve pencereden elimi uzatıp öbür pencereye doğru tutup kayıt tuşuna bastım. Bu arada inleme sesleri iyice artmıştı. Yaklaşık 2-3 dk. kayıt yaptıktan sonra görüntülere baktığımda yabancı bir erkeğin Nazan’ı duşun altında siktiğini gördüm. Nazan’ın suratı görüntü pek net olmasa da belli oluyordu. O an bu görüntüyü ne yapacağım diye düşünürken, gördüklerimin ve duyduklarımın etkisi ile Nazan’a şantaj yapıp onu sikmeyi kafaya koydum.

Ertesi gün Pazar olduğundan akşam üstü maç izleyeceğim diye evden çıktım ve aşağıya iniyormuş gibi yaptıktan 1-2 dakika sonra Nazan’ın kapısını çalıp mühim bir şey konuşacağım diyerek içeri girdim. Nazan’a Barboros’un nerede olduğunu bildiğime karşın nerede olduğunu sorunca kendisi bana 3 gündür yurtdışında olduğunu söyledi. Bende ona banyodaki sesleri duyduğumu ve onun gelmiş olabileceğini düşünerek geldiğimi söyledim. Bir an yüzü kıpkırmızı oldu ve bana evli arkadaşlarının dün kendisinde kaldığını,
seslerin onlara ait olduğunu söyledi. Ben derhal telefonumu çıkartıp Nazan’a bu görüntüler öyle demiyor ama diyerek görüntüleri ona izlettim. Nazan o an resmen şoka girmişti. Bana Barbaros’a söyleme diyerek yalvarmaya başladı. Bende ona bunun kendisine bağlı olduğunu benimle arada sırada sevişirse söylemeyeceğimi söyledim. öbür çaresi yoktu. Para öneri etti ama ben kabul etmedim.
Bana kocasının kendi ile yeteri kadar ilgilenmediğini bu yüzden öbür bir erkekle ilişkisi olduğunu söyledi. Adam 6 aydır Barbaros vatan dışında olduğu vakit gelip Nazan’ı sikiyormuş meğer. Nazan’a içeri gidip üzerine seksi bir kıyafet giyip yanıma gelmesini söyledim. 5 dk. sonra yanıma geldiğinde üzerinde fazla seksi al bir kombinezon vardı.

Hemen ayağa kalkıp Nazanla salonun ortasında öpüşmeye başladık. İlk başta biraz soğuk öpüşse de zamanla dillerimiz birbirine iyice girmeye başladı. Bir elimle kalçalarını okşuyor öbür elimle göğüslerini sıkıyordum. Kombinezonunu çıkartıp göğüslerini okşamaya, boynunu öpmeye ve sonra aşağı inip göğüs uçlarını emmeye başladım. Nazan beğeni almaya başlamış küçük küçük inlemeye başlamıştı.
Göbeğini de yaladıktan sonra al saten külotunun arasından amını yalamaya başladığımda Nazan zevkten uçmaya başlamıştı bile. Derhal onu kanepeye yatırıp külotundan kurtuldum ve amınla ilgilenmeye yine başladım. Amı traşlı ve mis gibi kokuyordu. Saatlerce yalayabilirdim. Parmaklarımı ve dilimi içine soktukça Nazan iyice inlemeye ve kıvranmaya başladı ve bir süre sonra müthiş bir şekilde orgazm olarak boşaldı.

Hemen ayağa kalkıp hadi şimdi dizi sende diyerek pantolonumu indirdim ve zaten yarım saattir kazık gibi olan sikimi yalaması için ağzına verdim. Önce eli ile sikimi sıvazlayıp başını ağzına soktu ve müthiş bir şekilde emmeye başladı. Sikimi boydan boya yalıyor sonra bir çırpıda yarısından çoğunu ağzına sokuyordu. Elleri ile taşaklarımı okşuyor ve beni daha fazla zevke getiriyordu. Artık dayanacak gücüm
kalmamıştı ve bir müddet sonra kafasından tutup sikimi iyice ağzına dipleyerek sıcak döllerimi ağzının içine boşalttım. Derhal lavaboya koşup ağzını temizledikten sonra yanıma geldi. Çoğunu yutmak zorunda kaldığını ve ilk kere döl yuttuğunu , bu yüzden biraz midesinin bulandığını söyledi. Birer sigara yakıp dinlendikten sonra Nazan’ı bacak omuzda pozisyonuna getirip hala dimdik olan sikimi yavaşça
amına doğru sokup sikmeye başladım. Bir müddet bu pozisyonda siktikten sonra Nazan’ı domaltıp arkadan yine amına girmeye başladım. Nazan feryat atıyor, aaahhhhhhhhh hadi sik beni, amımı dağıt, ohhhhhhh fazla zevkli ohhhhhhhhh, erkeğim köküne kadar sok, sik orospunu ohhhhh diyerek zevkten zevke giriyordu. Bir müddet sonra amından çıkıp zaten daha önceden sikildiği belli olan ve fazla dar olmayan göt deliğine sikimin kaygan olmasından ötürü fazla zorlanmadan girince Nazan iyice çıldırdı.
Acı ve zevkten bağırmaya ve sik götümü, aahhhhhhh, parçala , kökle, daha hızlı, dağıt beni, bitir beni erkeğim, götüm sana feda olsun diyerek sarsıla sarsıla boşaldı. Biraz sonra bende daha fazla dayanamayarak Nazan’ı derhal sırt üstü çevirip tüm döllerimi yüzüne boşalttım. Derhal banyoya gidip duş aldık. Duşta Nazan’ı bir kez daha götünden siktim. Duştan sonra Nazanla kocası vatan dışında olduğu vakit bunları tekrarlama konusunda anlaştık ve öpüşerek ayrıldık. O gece karımı da evire çevire siktim.
Artık Nazan’ın kocası yurtdışında olduğu vakit ona ben kocalık yapıyorum. Oda bende bu durumdan fazla ama fazla memnunuz. Bursa da oturan bayanlar mesajlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. öbür maceralarımı da yollamaya devam edeceğim.Gönderen: Macellan