Karımın Yatılı Misafire (Alles İnclusive) Hizmeti

Karımla sex konusunda aklımızdaki her türlü fantaziyi birbirimize anlatıp, benim seçtiğim pornofilmleri izleyerek çılgınlar gibi sikişiyorduk. İzlediğimiz filmlerde genelde 2 erkeğin 1 kadınla sikişiyor olmasının etkisinin yanısıra, benim de, “Karıcığım, sen de iki adet erkek tarafından sikilmek istemezmiydin?” diye telkinlerimle, karımda da böyle bir dilek meydana çıkmış oldu. Bu filmlerden karımın etkilendiğini görmem beni daha da azgınlaştırıyor, karımın da istekli olması daha fazla hoşuma gidiyordu. Onlarca film getiriyordum ve hepsi de 2 erkeğin bir kadını siktiği filmler oluyordu. Karım böyle bir şeyi hem merak edip, hem alabileceği zevki düşünürken, ben de karımı başkasıyla sikerek karımın feryat çığlığa orgazmlar yaşadığını düş ederek ve beraberce muhtelif fantaziler üretmeye devam ediyorduk. Ama böyle bir şeyi gerçekleştirecek ne cesaretimiz, ne de ortamımız oluyordu.

Bir gün bir düğüne çağrı edilmiştik. Düğün karımın yakın arkadaşlarından birinindi. Bu sebeble karım erkenden düğün evine gitmişti, ben de akşam gidip karımı alacaktım. Düğün evinde karımı öbür misafirlerle tanıştırmışlar. Karım, içlerinden ismi Burak olan, fazla kibar, nazik ve beyefendi birisinin kendisine kaçamak bakışlarla baktığını ayrım etmiş ve içi bir garip olmuş. Burak bir fırsatını bulup karıma yaklaşmış ve sohbet etmeye başlamışlar. Ben gidene kadar da sohbeti koyulaştırmışlar. Akşam üzeri vardığımda karım derhal beni Burakla tanıştırdı ve Burağın daha önceleri bulunduğumuz bir şehirde çalıştığını anlattı. Düğün içkili idi, erkeklere alkollü içki, bayanlara ise gazoz ve içecek servisi başlamıştı. Ben Burakla muhabbet edip alkol alırken, karım kulağıma, “Ben de içki istiyorum!” diye mırıldandı. Ancak, “Erkeklerin arasında içki alıp içmen hoş karşılanmaz aşkım, birazdan sana bir şeyler ayarlarım!” diyerek karımın bu isteğini art çevirmiştim.

Derken dans ve oyunhavaları, ardından halay başladı. Halaya bay ve bayanlar jülide katılmışlardı. Düğün sahibi bizi de halaya kaldırmıştı. Karımın bir yanında ben öbür tarafta Burak vardı. Bu karımı baya bir heyecanlandırmış, bir o kadar da germişti. Ben karımın heycanına ve gerginliğine bir mana veremezken, karım bana, “Nasılsa senin kafan güzel, ben de birşeyler içip rahat olmak istiyorum!” dedi. Bu konuşmalarımızı Burak ta duymuştu. Halay bitip yerimize oturduğumuzda Burak içerden içecek bardağı dolu bir tepsi getirdi. Bardakların bir tanesini karıma kendi elleriyle vererek diğerlerini bayanlara dağıttıktan sonra ban, “Eşinize Vodkalı içecek verdim, umarım sakıncası yoktur?” dedi. Ben de mesele olmayacağını belirttim. Karım ilk yudumda içinde Vodka olduğunu anlayınca, Burağa ‘teşekkür ederim’ işareti yaptı. Biz Burakla hem içip hem muhabbeti koyulaştırmıştık. Karım da bu arada 3-4 bardak Vodkalı meşrubatı bitirmiş ve biraz çakırkeyf olmuştu. Sanırım alkolün etkisi ile cesaretlenmişti, halaya kalkıyor, Burakla beni de kaldırıp aramızda oynuyordu.

Gece ilerleyip düğün bitmiş, eve dönme vakti gelmişti. Burak, düğüne gelen yatılı misafirlere ayarlanmış bir yerde öbür misafirlerle kalacağını söyleyince, karım da bana, “Orası fazla kalabalık olur, rahat edemez, istersen Burak beyi bize götürelim misafirimiz olsun?” diye bir teklifte bulundu. Ben de olur deyince, karım heyecanını gizleyemeyerek, “Hadi ozaman biran evvel eve gidelim!” dedi. Düğün evinden ayrılarak evimizin yolunu tuttuk. Eve varınca, rahat olmamız için ben Burağa benim tişört ve şortlardan verdim ve kendim de üzerimi değiştirdim ve salona oturduk. Karım da mutfakta hazırladığı mezeleri getirip, ortaya iki şişe Vodkayı da koyunca biz Burakla şaşkın bir şekilde karıma bakakaldık. Karım da gülerek, “Düğün evinin hediyesi, almasaydım ayıp olurdu! Hadi buyrun!” diyerek bize içki servisi yaptı.

Birer kadehten içtikten sonra karım, “Ben de üzerime rahat bir şeyler giyeyim!” diyerek kalktı ve döşek odasına gitti. Karımda bir tuhaflık olduğunun farkındaydım ama bir mana verememiştim. Bir iki dakika sonra ben tuvalete gitmek için kalktım. Geçerken döşek odasının kapısının aleni olduğunu ve karımın üzerini çıkarmaya başladığını gördüm. Seslenmeden tuvalete girdim. Çıkıp salona art dönerken, karım döşek odasında çırılçıplak bir şekilde iç çamaşırı beğeniyordu. Artık kafamda şimşek çakmış ve karımın bu gece bir şeylerin peşinde olduğunu anlamıştım. Salona geldiğimde Burak da tuvalete gitmek için kalktı. Ve doğal ki tuvalete giderken döşek odasının önünden geçeceği için Burak da karımı çırılçıplak görecekti. Ben meraklanarak çaktırmadan arkasından baktım, tam düşündüğüm gibi olmuştu, döşek odasının önünden geçerken karımı gördü ve 1-2 dakika izledikten sonra tuvalete girdi. Çıkınca yine yatakodasına bakarak salona geldi.

Az sonra karım yanımıza askılı bir badi ve kısa bir mini etek giymiş halde geldiğinde küçük dilimi yutacaktım adeta. Karım tam bir sex bombası olmuştu. Göz ucuyla Burağa baktığımda, Burağın gözleri yuvasından çıkacak gibi olmuş, ağzı aleni bir şekilde karıma bakıyordu. Karım içkileri tazeleyip karşımızdaki koltuğa eli açık bir şekilde oturduğunda dantelli külotu tüm güzelliği ile görünüyordu. Karımın bu hareketine şok olmakla birlikte, aynı zamanda da müthiş tahrik olmuştum. Burak, “Bu güzelliğe içilir!” diyerek kadehini kaldırdı. Bardakları fondip yapmıştık. Karım bana, “Aşkım, canım dans etmek istiyor!” deyip kalktı, müzik setine slow bir parça koyarak beni dansa kaldırdı. Biraz dans ettikten sonra, “Beni öpsene!” dedi. Ben de, “Karıcığım misafirimiz var!” deyince, karım, “Sen öpmezsen ben öperim!” dedi ve benim dudaklarımdan öpmeye başladı. Karım dans ederken hafiften benimle sevişiyordu ve Burak şaşkın şaşkın bizi izliyordu. Ben de heycandan ne yapacağımı şaşırmış bir halde karıma karşılık vermeye çalışıyordum.

İkinci parça başlayınca karım, “Misafirimize ayıp olmasın, biraz da Burakla dans edeyim!” diyerek beni koltuğa oturtup Burağı dansa kaldırdı. Dansa başlar başlamaz karım derhal vücudunu Burağın vücuduna yapıştırdı, kollarını boynuna doladı. Artık ok yaydan çıkmıştı, karım iki erkeğin arasına bir an evvel girmek istediğini her haliyle belli ediyordu. Karım Burağın boynunu okşamaya başlayınca, Burak biraz tedirgin olarak art çekilir gibi oldu ve bana baktı. Benim kafamla onayladığımı görünce, dans etmeyi bıraktılar ve salonun ortasında ayakta çılgınlar gibi öpüşmeye başladılar. Burak karımın dudaklarını öpüyor, kulaklarını, boynunu yalıyordu. Karım badisini çıkarıp benim üzerime fırlatınca, ben de yerimden kalkım ve onlar yiyişirken karımın sütyenini çıkartıp, o iri ve canlı göğüslerini özgürlüğüne kavuşturuverdim. Karımın memeleri Burağın kolları arasında kalınca Burak derhal onlara yumuldu. Öpüp emiyor, adeta aç kurtlar gibi karımın memelerini kemirip ısırıyordu…

Burak karımın memeleriyle ilgilenirken ben de karımın götünü okşayarak, sırtını, omuzbaşlarını ve ensesini öpüp yalıyordum. Nihayet vaka karımın da benim de epeydir arzuladığımız şeye, karımı bir öbür erkekle beraber sikmeye doğru gidiyordu. Karım, “Hadi aşkım parçalayın beni bu gece, yarağa doyurun beni, aranızda tost yapın!” deyince derhal götüne sarıldım ve eteğini çıkarıp atarak, arkadan külodunun içince sırıl sıklam vıcık vıcık olmuş götünü ve amını yalamaya başladım. Karım da derhal Burağın önüne eğilerek şortunu indirdi ve Burağa sakso çekmeye başladı. Ben karımın külodunu çıkarınca, Burak yere sırt üstü yattı ve karımı üzerine çekerek yarağının üstüne oturttu ve alttan amına geçirmeye başladı. Ben de soyunup sikimi karımın ağzına verdim. Karım yarağımı çılgın gibi emiyordu, sanki daha evvel hiç yarrak görmemiş gibiydi. Sonra yarağımı bırakıp Burağın dudaklarına yumuldu. Burak da karımın memelerini avuçluyor, bir taraftan da bana, “Çok hoş ve inanılmaz bir çiftsiniz, harika süper bir karın var!” diyordu…

Karım, “Hadi aşkım sen de arkama gir!” deyince, ben de yarağımı karımın götüne yerleştirdim ve öyle bir bastırdım ki, karım aldığı zevkle jülide acıdan feryat atarak Burağın dudaklarını ısırıyor, kesik kesik soluyup, hırıltılı seslerle çığlıklar atıyor, inliyordu. Alttan Burak karımın amına sokmuş, arkasında ben karımın daracık götüne sokmuşum, ikimiz de tarifsiz bir beğeni içinde pompalıyorduk. Karımı hiç böyle istekli ve arzulu, kendimi ise hiç bu kadar azmış görmemiştim. Karım kendini iyice salmış ve çılgınlar gibi bağırıyordu, “Parçalayın beni!” diye. İkimiz de abes durmuyor karımın amına götüne çalışıyorduk. Bir süre devam ettikten sonra hepimiz soluk nefese kalmıştık. Burak, “Ben gelmek üzereyim!” dedi. Karımın, “Ağzıma boşalın!” demesiyle, ikimiz de karımın içinden çıkarak yaraklarımızı karımın ağzına verdik. Sonra da dizi ile karımın ağzına yüzüne ve göğüslerine boşaldık.

Biz Burakla banyoya gidip siklerimizi temizleyip gelince karım banyoya gitti, amını götünü ve ağzındaki yüzündeki döllerimizi temizleyip geldi ve aramıza oturdu. Hep beraber birer sigara ve birer kadeh daha içtikten sonra karım Burağın elinden tutarak onu sırt üstü yatırıp yüzüne oturarak Burağa amını ve götünü yalatmaya ve yarağının üzerine eğilerek onu emmeye başladı. Tam 69 olmuştular. Müthiş bir görünüm idi. Ben de oturduğum koltuktan onları izlerken yeniden canlanan sikimle oyunuyordum. Sonra Burak karımı kaldırıp kucağına aldı. Karımın dudaklarını öpüp göğüslerini yalarken, götüne de tokat atıyordu. Sonra karımı kalçalarından kaldırıp amına hızlıca girdi ve hızlı hızlı pompalamaya başladı. Pompalarken çıkan şap şap sesler eşliğinde karım zevkten adeta çıldırmış gibi devinim ediyordu. Burak sonra karımı yine kaldırıp aksi döndürdü, kucağına tersten oturtup bu sefer karımın götüne girdi. Hızlı hızlı karımın götünü sikerken, bir eliyle göğüslerini sıkıyor, öbür eliyle de amını okşuyordu. Karım transa girmiş gibi gözlerini kapatmış, aldığı zevkle inliyordu sadece.

Bu arada ben de karımın sikildiğini seyrederken iyice tahrik olmuştum, yarağım müthiş sertleşmişti. Yanlarına gidip, Burağın yarağı karımın götündeyken, karımın sırtını Burağın göğsüne yasladım, karımın bacaklarını iyice açıp yarağımı amına yerleştirdim. Bir taraftan da karımın göğüslerini öpüp dudaklarını emiyordum. Karım Burakla aramızda feryat çığlığa defalarca orgazm olmuştu. Karımı beraber bu pozisyonda bir süre siktikten sonra, Burak hırıltılar çıkartarak, “Geliyorum!” dedi ve karım üzerinden kalkamadan karımın götüne patladı. Ben halen karımın amını sikmeye devam ediyordum. Burağın yarağı küçülüp karımın götünden çıkmıştı. Biz pozisyon değiştirken, Burak geçmiş koltuğa oturmuştu. Ben de karımı yüzü Burağın önüne istikbal şekilde domaltmış, arkadan bir amına bir götüne giriyordum. Bu arada karım Burağın aletini ağzına almış onu yine uyandırmaya çalışıyordu. Harika bir görünüm idi, fazla geçmeden ben de hırıltılar çıkararak karımın amına boşaldım…

Karım biraz soluklandıktan sonra duşa gitmişti. Biraz sonra arkasından biz de duşa geçtik. Burak karımın önüne geçti suyun altında ayakta öpüşmeye başladılar. Ben de arkan karıma sarılıp, karımın ensesini, boynunu, kulaklarını öpüyor, kalçalarını sıktırıyordum. Burak karımın dudaklarından göğüslerine, ordan da amına inmiş, amını diliyle dolduruyordu. Karım götünü bana yaslamış sikime sürtünüyordu. Sonra Burak karımı kucakladı ve amının içine güzelce yerleştirdi. Karım bacaklarını Burağın beline dolamış, küçük küçük devinim ediyorlardı. Ben de arkasından usulca karımın götüne girdim. Duşun altında karım Burakla ikimizin kucağında, karımın pestilini çıkarıyorduk. Üçümüz de boşalana kadar karımı siktik ve yıkanarak duştan çıktık. Salonda birer yorgunluk sigarası daha içip döşek odasına geçtik. Uyuyacaktık, ama karımın bizi rahat bırakmaya niyeti yoktu, sağında ve solunda yatan iki adet ufalmış aletle oynamaya başlamıştı bile. Artık sabahın ilk ışıklarına kadar, değişik pozisyonlarda karımı birkaç kez daha siktik ve uyuduk.

Öğleye doğru karımın iniltileriyle uyandığımda, karım Burağın kucağında zıplıyordu. Uyandığımı gören karım elini sikime atarak sikimi de uyandırmıştı. Burakla beraber karımı son bir kez tost yaparak siktik ve bu maceramızı bitirdik. Güzel bir duş ve kahvaltıdan sonra Burağı uğurladık. Burak gittikten sonra karım beni öperek, “Aşkım, yatağımda 2 çıplak erkeğin arasında uyandığımda bu görüntünün beni ne kadar azdırdığını anlatamam! Bana yaşattığınız gece inanılmaz derecede güzeldi!” diyerek defalarca teşekkür etti. Ben de, “Aşkım asıl senin bana yaşattığın zevkler için ben sana teşekkür ederim, harikasın karıcığım!” deyip, karımı kucaklayarak yatağa götürdüm. Bir güzel öpüşüp seviştikten sonra yaşadığımız gecenin yorgunluğu ve mutluluğu ile birbirimize sarılarak derin bir uykuya daldık.