IstanbulMersin Hatti
İstanbul-Mersin Hattı


Ben oldukça sempatik bir gün düşündüğüm için senden öneri bekliyorum. Etrafımda fazla kız olmasına karşın nedense basit beğenmem. Ama sen nasıl olduysa beni baştan çıkarmayı becerdin çünkü sana sırıl sıklam aşığım.
Gerçekten mükemmel bir kişiliğin var Ama beni ilk başlarda okeyden sebep attığını öğrenemedim. Dışarıda dostları,çevresi ve tarafımca fazla sevilen bir prensesdi aslında.


Neyse sonra ben sana öneri ettim ve kabul ettin. Aklımda en küçük bir fena fikir yoktu, zaten öyle biri de değilimdir. İlk başlarda arkadaşlığımız normal gidiyordu. Sonraları yakınlaşmaya başladık.Ama bana ne yaptıysan gözüm tamamen kapandı ve hiç bi kız ilgimi çekmemeye başladı. Beni etkin altına almıştın ve bunu başaran tek kız sen oldun. Bu süre zarfında seninle bir kaç küçük kaçamaklar ve yakınlaşmalar yaşadık. beni mesut etmek istiyordun ve O gün benim doğum günümdü ben istanbula gelecektim. Sadece ikimiz olacaktık. Daha evvel de istanbula geldigim de de de aklımda fena bir şey yoktu.Kalacağımız otele gittiğimiz de karşılıklı konuşmalar sonrası sen ve ben birbirimize yakınlaşmaya başlıyoruz Bir anda dudaklarımız yapışıyor ve bir anda nasıl olduysa ben de anlamadım sen ve ben çıplak kalıyoruz. Deli gibi öpüşüyoruz her şey senin kontrolündeydi. Sonra kendime geldiğim vakit kontrolü ben aldım. Çünkü uzun süre kadınsızdım.


Bütün utangaçlığım yok oldu ve gözüm döndü.Kararlıydım sikişi yapacaktım. Ve artık pelinden(senden) diğer bir şahıs ile beraber olmazdım. Özel biriyle yapmak isterdim hep. Bu hususi şahıs pelin(sen) olmalıydı gözümü karartmıştın. Ben altını da çıkartmaya çalışırken sen bana”İstemiyorum ileri gitmek, ben bakireyim.” dedin. Bunun üzerine ben “Tamam zaten sonuna kadar gitmeycem.” dedim. Onu da sen kabul ettin çünkü bana fazla güveniyordun.69 pozisyonuna geçtiksen benim yarağımı emerken ben dilimle amının derinliklerine kadar giriyordum sonra. Kendimize yargıç olarak artık bir birimizi tatmin ediyoruduk. Ben bu arada kaç kere boşalttım seni bilmiyorum ama o sen beni sadece bir kere boşaltmıştın. Bunun üzerine seni evvel üstüme oturtup sürtmeye başladım. Gerçekten fazla aka bir aşkla seviyordum seni. Mükemmeldin.
Ben dayanamıyordum bir şekilde birkaç kez boşalmam lazımdı yoksa elimde olmadan o bana ilk gecemiz için sakladığı kızlığını bozacaktım. Sonra ağzına sikimi verdim ve dondurma gibi yalamanı içine çekmeni iliklerime kadar hissetmemi sağladım. Ama fazla iyi yapıyordun ve beni fazla kısa zamanda3-4 kere boşalttın. En sonunda ben kafasını elimle senin ağzına koydum ve bende yine amını emmeye başladım ve boşalmıştım. Ama benimki aynen eski halini aldı hiçbir şey ham gibi.
seni yatağa uzatıp üstüne çıktım. Sikim senin amının derhal girişindeydi ve her an giricekti. Bir ara birazı girer gibi oldu ve derhal çektim. Sonra bana dayanamıyorum ileri gitmeyelim dedin. Ben de tamam dedim.. Ancak ikimizde bir birimize fazla susadığımızdan sana arkadan sahip olma istegimi açıkladım.
Bana acıyıp acımayacağını sordun bende acıtmayacağıma dair sana laf verdim.


Çantandan kremi çıkartarak senin pembe deligine ve benimkinin pembe kafasına sürdük ve yavaş yavaş içine girdim ben fazla beğeni almama karşın sen beğeni ve acıyı beraber yaşadın ve birkaç kez içine boşaldım. sende mesut bende mesut olmuştuk. Şimdi temmuzdaki düğün sonrası gerdek gecesini iple çekiyorum
o gün Benim için fazla güzel bir gündü.bakeretini bozmadan mesut olmanın sevincini yaşıyordum O işi yapamamış olmak beni hiç üzmedi ve hiç pişman değilim. bakireligini hala o hususi kişiye (bana)saklaman beni sana daha fazla bağladı,çünkü seni fazla seviyorum.