Götümün Bekaretini Bir Masöre Verdim

Merhabalar; ben Mert, 24 yaşındayım ve yurtdışında (ABD’de) yaşıyorum. Biseksüelim. İlk gay ilişkimi birkaç yıl evel, fazla yakın bir arkadaşımla Oral Seks yaparak yaşadım. O günden sonra saklı saklı hep Anal Seksi merak ettim, ama cesaret edemedim. Yurtdışında ailemden ve tanıdıklardan ırak olduğumdan ötürü bir yolunu bulup kendimi siktirmeyi kafaya taktım. Gay olduğumu kimse bilmediği için erkeklerle sık sık sikiş muhabbetine giriyordum. Bir gün bir dost bir masaj salonundan bahsetti; dediğine göre masaj yapan kadınlar masajdan sonra belli bir ücrete seks yapıyorlardı. Ben de şakayla karışık, “Erkek masörler ne yapıyor?” diye sordum ve kahkahayla jülide bir yanıt aldım; erkek masörler olduğunu ve birtakım varlıklı hanımefendilerin gelip onlardan masaj istediklerini öğrendim.

Bunu öğrendikten 2 gün sonra derhal masaj salonunu aradım. Bana internet sitelerinde masörlerin ve masözlerin profillerinin olduğunu ve ordan bir adet beğenip art aramamı rica ettiler. İnternet sitelerinde gerçekten fazla yakışıklı ve kaslı erkekler vardı. Jeff adında, geniş omuzlu, bronz tenli, sarışın bir çocuk beğendim. Art aradığımda sekreter evvel bana hangi kızı istediğimi sordu, ben de bir erkek istediğimi söyleyince, hiç şaşırmadan bana Jeff ile bir randevu ayarladı. Salona gitmeden evvel kıllarımı kestim ve götümü sikilmeye hazırladım (Enema yaptım). Masaj salonu fazla şık bir yerdi ve bekleme odasındaki herkes fazla seviyeliydi. Sıram geldiğinde beni fazla ferahlatıcı bir odaya aldılar. Her yan paravanlarla kaplıydı ve bir sikiş durumunda dışarıya ses gidebilirmiş gibi gözüküyordu.

Odaya girdikten sonra bana soyunmamı ve şayet istemiyorsam iç çamaşırımı çıkarmak zorunda olmadığımı söylediler. O sırada utanarak, “Peki!” dediğimi gören sekreter, beni rahatlatmak için, “Biz iç çamaşırınızı çıkarmanızı öneriyoruz, bizim masörlerimiz asla sizi rahatsız hissettirmezler!” dedi. Bunun üzerine tamamen soyunup yüzü koyun uzandım. Bir-iki dakika sonra Jeff geldi. Hafifçe kafamı kaldırdım. 1.80 boylarında, 25-26 yaşlarında ve inanılmaz kaslı biriydi. O kadar erkeksi bir vucudu vardı ki, kendimi tamamen bir kız gibi hissettim. Oysa ki gay olmama karşın feminen tavırları ve kızca davranışları ve hisleri hiç sevmem. Ama bu adam sanki dünyanın en erkeksi insanıydı. Çok kibar bir şekilde selamlaştı ve popoma havlu örttü. “Nasılsın, iyi misin?” şeklinde laflarken bir yandan hazırlanıyordu. Ben de siyah siyah nasıl beni sikmesini isteyeceğim diye soracağımı düşünüyordum.

“Yağ istiyor musun?” diye sorunca, hiç düşünmeden, “Evet!” dedim. Üzerime yağ dökerek yavaş yavaş masaja başladı. Masaj yaparken bir yandan bana havadan sudan sorular soruyor, sıcak davranıyordu. Ama ben yarım yarım ve saçma cevaplar veriyordum. Daha evvel de hoşlandığım erkekler olmuştu, ama ilk kez bir erkeğin beni sikmesini bu kadar tutkulu istiyordum. Bu adamın yanında kendimi daha az erkek hissediyordum; sanki bu adam gerçek erkek ve gerçek sikici ve art kalan erkeklerin çoğunluğu sadece taklitçi gibi geliyordu. Popoma pek dokunmadan bir süre masaj yaptıktan sonra, benim masaj için gelmediğimi anlamış olacak ki, “Yanlış anlama ama, fazla hoş bir vücudun var, epey bir kız götürüyorsundur!” dedi. Ben de yarım ağız, “Yok o kadar değil…” dedim. Bu lafımdan sonra biraz ağzımı aramaya başladı. “Kız arkadaşın var mı? Yatakta nelerden hoşlanırsın?” gibi sorular sormaya başladı. Sonra kendisinin Biseksüel olduğunu ve sekste her şeye aleni olduğunu anlattı.

“Ben de aslında açığım ama biraz cesaretsizim!” dedim. Bunu dedikten sonra, “Bir süre havlunu atıp masaj yapacağım, rahatsız olursan söyle!” dedi. Popoma yağ döküp yavaşça ovalamaya başladı. Parmaklarını deliğime yaklaştırıp bir anda yukarı çekiyordu ve bunu fazla seri yapıyordu. Arada bir taşaklarıma değiyordu ve her hareketinde ben çıldırır gibi oluyordum. Hoşuma gidip gitmediğini sordu. Yine biraz çekinerek, hoşuma gittiğini, devam etmesini söyledim. “Parmaklarla umumi olarak aran nasıldır?” dedi. Ne demek istediğini anlamadığımı söyleyince, kafa parmağıyla deliğime dokundu. Hiçbir şey demedim, biraz daha devam etti. “Bu daha fazla hoşuna gidecek!” deyip, deliğimin tam üzerine biraz daha yağ döktü ve parmaklamaya başladı. Derin ve hızlı bir soluk çektim. “Hiç bir erkekle birlikte olmayı düşündün mü?” diye sordu. “Evet!” dedim. Kendi deneyimlerinden, fazla beğeni aldığını ve genelde aktif olduğunu, ama tepkisiz olmaktan da beğeni aldığını söyledi. Ben şayet bir erkekle olmayı düşünseydim hangi pozisyonu tercih edeceğimi sordu. Biraz mesafeli oynuyordu; bir şekilde ben sikiş istemezsem kendisinden şikayetçi olabileceğimi düşünüyor olmalıydı.

Bu saatten sonra çekinmenin anlamı olmadığını farkettim ve “Başka biri sorsa düşüneceğim bir soru bu, ama şayet birlikte olacağım erkek sen olursan, beni götümü yırtana kadar sikmen lazım!” dedim. Beni önceden sadece masaj için geldiğimi sandığını, sonra çekingenliğimi farkedip biraz benimle oynamaya başladığını söyledi. Ona, “Seni ilk gördüğümde kendimi bir kız gibi hissettim!” dedim. Güldü, “O vakit sana bir kız gibi mi davranmalıyım?” diye sordu. “Bana kızmışım gibi davranmana gerek yok, ama biraz maçoluğunu göster!” dedim. “Başlayalım o zaman!” deyip, bir dolaba yöneldi. Değişik bir dildo çıkarıp, “Seni biraz genişletmek lazım!” dedi. Derhal yatağın üstünde 4 ayak pozisyonuna geçtim. Önce güldü, sonra belimi biraz indirdi ve götümü iyice ortaya çıkardı. Bacaklarımı iyice açtırıp, hafif hafif parmaklamaya başladı. Kafamı yatağa yasladı ve bıraktı. Parmaklamayı da kesti. Bluzünü çıkardı. Yavaş yavaş pantolonunun düğmelerini açtı. Pantolonunu indirmeden, tam dikleşmemiş yarrağını yatağa şaplattı ve “Bunu tam dikleştirmeyi dene!” diyerek, götümü yeniden parmaklamaya başladı.

Çok tuhaf bir pozisyondaydım, fazla devinim edemiyordum. Yarrak suratımdaydı ve yavaş yavaş kalkıyordu. Yalamaya başladım. Yaladıkça büyüdü ve bir canavar oldu. Bulunduğum pozisyonda iyi göremediğimi düşündüm ve kalktım. Gerçekten devasa bir yarraktı. Dediğine göre yaklaşık 20 cm idi ve epey kalındı. “Biraz ben de seninkini emeyim!” dedi. “Hayır, sen pantolonunu indir ben emeceğim!” dedim. Yere indim ve eğilip emmeye başlıyordum ki, elime dildoyu verdi ve yavaş yavaş üstüne oturmamı söyledi. Üstü yağlanmıştı. Oturdum ve ucuna kadar içine aldım. Deliğimin genişlemesi için, ben emerken içimde kalmasını söyledi. Tuhaf bir histi; ama o canavar yarrağı ağzıma almaya calışırken hiç hissetmedim bile. Dişlerimi yarrağına değdirmemek için ağzımı sonuna kadar açtım, ona karşın arada bir değiyordu. Yalamaya devam etmek istiyordum ama ilk boşalmasını götümde hissetmek istiyordum; o yüzden yarrağı bırakıp Koç taşağı gibi iri ve hafif kıllı taşaklarını yalamaya başladım. Sonra yavaş yavaş götüne geçtim…

Jeff bu arada inliyor ve arada saçımı okşuyordu. “Yarrak için yanıp tutuşuyor olman lazım!” diyerek, beni bir kız gibi kollarımın altından tutup masaj yatağına sırtüstü yatırdı. Yarrağına biraz yağ sürdü ve götümden dildoyu çıkardı. Bacalarımı kaldırdı ama sokmadı. Onun yerine beni biraz göğsümden öpmeye başladı. Beni öperken yarrağı göt yanaklarıma değiyor ve beni çıldırtıyordu. Bacaklarımı bana tutturdu ve canavarını doğrultup deliğime dayandırdı. Bacaklarımı art aldı ve “Sana gerçek erkek nasıl olurmuş gösterecem şimdi!” dedi. Bir kerede köküne kadar girdi. Acımadı, ama ona karşın bir kız gibi inleyerek feryat attım. Önceleri sakin sakin girip çıkıyordu. Zevkten çatlayacak gibiydim, “Sik beni, daha katı sik!” diyordum istemeden. Bu adamın önünde tüm erkekliğimi yitirmiştim; sanki bana sikmeyi öğretiyordu beni sikerek.

Hızlanmaya başladı. Benim inlemelerin, götümden şap şap diye çıkan seslerle karışıyordu. Birinin duyup duymayacağını sordum. Çalışanlardan diğer kimsenin duyamayacağını söyledi. Bu bana daha fazla cesaret verdi ve sanki çalışanlar duysun diye, “İnanılmaz sikiyorsun!” diye bağırıp, daha sesli inlemeye başladım. O da, “Liseli bir Orospu gibi al içine!” diye bağırıyordu. İyice hızlanmıştı ve ben artık nefesimi denetim edemez haldeydim. Tam da dediği gibi Liseli Orospu kızlar gibi yiyordum yarrağını. Benim sikim küçülmüştü ve her sokuşunda göbeğime şaplıyordu. O sırada beni omzumun üzerine çevirip sikmeye devam etti. Bir süre böyle siktikten sonra sırtüstü çevirip birkaç kez daha gidip geldi. 3-4 defa fazla katı girerek içime bir sel gibi boşaldı.

Biraz içimde beklettikten sonra çıkardı, “Ağzına al taş gibi olsun, bir de seni domaltarak sikeyim!” dedi. Başta götümden çıkan siki ağzıma almak değişik geldi, ama nedense bu ERKEK’in isteğine diyecek lafım yoktu. Yere inip ağzıma almaya başladım. Götümden dölü akıyordu halen. Severek ağzıma alıyordum. Götüm dağılmış gibi hissediyordum ve bundan gurur duyuyordum. Acı yoktu ama bir ağırlık vardı götümde. Her götün basit basit kaldıramayacağı bir yarrak tarafından deliler gibi sikilmiş olmaktan gurur duyuyordum. Siki beni şaşırtacak şekilde ilk hali gibi sepsert oldu. Kalktım ve tersimi döndüm. Ellerimi yatağa dayadım ve götümü iyice dışarı çıkarttım. Bacaklarımı açtım. Sikini dayadı ve kalçalarımı bir kızın kalçasını kavrar gibi kavradı koca elleriyle. “Sikiş böyle yapılır!” dedi gülerek ve bana ayaklarımı havalandıracak şekilde kalçalarımdan çekerek girdi…

Deliğimi eskimiş gibi hissediyordum, bir arabanın kilometre yapması gibi benim deliğim de yüzbinlerce kilometre yapmış gibiydi. Gurur duyuyordum bununla. Hiç acımadan sikiyordu beni. Ben artık inlemelerime yargıç olamıyordum. Buzlu camdan kapının önünde bekleyen bir iki şahıs konuşuyormuş gibi görüyordum kimi ve kendimi tutmaya çalışıyordum. Ama tutamıyordum. Çığlık çığlığaydım ve fazla katı sikiliyordum. Bu sefer pozisyonda daha da rahat olmalıydı ki, daha katı ve hızlı gidip gelebiliyordu. Üzerime eğilip kollarını göbeğime sımsıkı sardı. Köpek gibi sikmeye başladı ve fazla katı girip çıkıyordu. Ben artık dayanamıyordum ve yavaş yavaş sol eliyle benim sikimi kavradı. Kavramaysıyla birlikte ikimizde aynı anda boşaldık. Öyle bir boşaldı ki, içime ve dışıma ve yerlere akıttı. Yanağıma bir öpücük kondurarak, kulağıma, “Sabaha kadar devam edebilirim!” dedi. Bir süre o şekilde durduk…

Sikinin içimde yumuşadığını hissettim. Sonra çıkardı ve odanın bir köşesindeki duşa soktu beni. Gerçekten yürüyemiyordum. İki elimle deliğimi rahatlatarak ve adımlarımı yanlara doğru açarak duşa vardım. Beni hafifçe yıkamaya başladı. Bir yandan ne kadar iyi bir götüm olduğunu söylüyordu sinsi yaramaz bir ağızla. İyice temizlenip kurulandıktan sonra ikimiz de üstümüzü giyindik. Yürüyemeyişimi belli etmemeye çalışıyordum. Bana önceden odayı gösteren hemşirenin yanına gittik. Yüzünde bir gülümseme vardı ve ben de ister istemez güldüm. Fena halde sikildiğim her yerimden okunuyordu. Jeff Hemşireye, “Sadece masaj parası alın lütfen!” dedi ve benimle vedalaştı. Hemşire bana, “Gay olduğunuzu düşümemiştim!” dedi. İlk Anal ilişkim olduğunu ve Biseksüel olduğumu söyledim. Hemşire Jeff’in kendisiyle de bir defa sex yaptığını ve fazla iyi olduğunu anlattı. Zar zor yürüyerek ayrıldım ordan, ama Jeff ile ilişkim devam etti.