Gay Nasıl Sikilir, İyi Okuyun Kaba Saba Götçüler

Selam, erkek götü sikenler! Siklerinizi iri öperek yazıma başlamak istiyorum. Adım Talha, 29 yaşında, İstanbulda yaşayan, kendine ait Cafesi olan, oldukça hoş bir Gayım. Yıllardan beri sikilmiş ve bundan fazla haz almış olmama rağmen, Türk erkeklerimizin halen bize yeteri önemi vermediğini, hatta bizi nasıl sikebileceklerini dahi pek bilmediklerini düşünüyorum…

Maddi durumum (ailemden dolayı) iyi olduğu için, hatta yüksek tahsilimi de yurtdışında yaptığımdan, adi seks deneyimlerim oldu. Size nasıl ilk ibne oluşumu anlatmayacağım, buna gerek de yok zaten. Önemli olan şu an Gayliğimi ne kadar yaşıyorum, ya da yaşayamıyorum, bu önemli. Bu dertler aslında bütün Gaylerin ortak sıkıntısı. İyi okuyun beyler, fazla kabasınız, tek derdiniz derhal götümüze koca siklerinizi sokup siklerinizi rahatlatmak, tabiki sikeceksiniz, amaaa… Aranızdan pek çoğu bizi, (Dur bir de ibne sikeyim!) diye sikiyor. Bu fazla yanlış! Bir defa biz Gayler paha verilmeye ehemmiyet veriyoruz. O beş nakit etmez makyaj güzeli kızlar bizim size sunduklarımızı veremez! İlk tanışmada lütfen nazik olun, ne yeriz, ne içeriz, hobilerimiz ne, hayata bakışımız, erkeklerimizden ne bekleriz, onları mesele bize. Biz o sohbetlere bayılırız. İnanın sizden fazla isteriz bizi sikmenizi, ama sohbet te önemli.

Sikişe başlamadan mutlaka okşayın bizi, götümüzü sıvazlayın, boynumuza yumulun, dudaklarımızı kopartın ve lütfen götümüze sokmadan biraz sürttürün, sikinizin şişmekten patlayacak başından akan beğeni sıvınızla deliğimizi ıslatın. Sikerken kanırta kanırta sikin, hatta popomuza şaplaklar atın. Ancak dölleri fışkırtırken lütfen deliğimize tam köklemeyin, o vakit güzelim döller en dipte kalıyor, lütfen sikinizi dışarı doğru hafif hafif çekerek patlatın ki dölleriniz bütün deliği yıkasın ve derhal çıkarmayın.

Ağzımıza verirken olası oluğunca bize bırakın sikinizi, derhal boğazımıza kadar sokmayın, bırakın dilleyelim, başına ufak ısırıklar atalım, toplarınızı emelim, kasıklarınızı ısıralım. Anlıyorum sizi, ama siz de bizi anlayın, gırtlağımıza kadar sokup spermlerinizi yutturmak istiyorsunuz, ama bırakın tam patlarken dudaklarımızın arasına alalım sikinizi, ordan attırın, ağzımızın her yeri tatlı sıvınızla dolsun, yudum yudum içelim. Zaten döl yutmayan gay var mı? Boğazımıza kadar sokup zorla yutturuyorsunuz, zaten yutacağız, bırakın da tadına varalım!

Hele göt bekareti bozarken fazla acımasızsınız, biraz daha nazik sikemezmisiniz? Zaten o göt sizin, daha usul, daha sakin sikin ki, ibneliğini dolu dolu yaşasın! Haa, bir de bakirliğini aldığınız Gayin lütfen psikolojisini düşünerek kullanılmış eşya gibi atmayın. Özellikle ilk bir ay yeni gelin muamelesi yaparak her gün sikin onu! Biz Gayler Kocacığım lafını fazla severiz, birine fazla sadık kalırız, kızlar gibi Orospu değiliz, hiç aldatmayız. Sadece sik ateşimiz tutunca ufak kaçamaklar yaparız, genelde farklı ortamlarda söndürürüz götümüzün yangınını. Yani aynı ortamdan kişilerle boynuzlamayız kocalarımızı. Genelde 31 sinemasına gideriz, ama ordaki hayvanlar fazla keder ve kaba sikiyorlar. Lütfen biraz sakin olun, zaten oraya vermeye gelmişiz, seks köleniz olacağız, niye o hırs? Döllerinizi her yerimize fışkırtmalar, posta posta sikmeler. Ben oraya hepinizinkini almaya gelmiyorum ki, sikebilirmiyim diye sormadan hepiniz atlıyorsunuz. Biz düzenli sikilmek istiyoruz, fazla göte açsanız sıraya girin hayvanlar…

Bir de seks partilerinde niye kızlardan sonra ikinci planda sikiliyoruz? Bu evrensel haklara aykırı! Önce am ve kız götü, sonra cila olsun diye son postalar bize. Hatta bir puşt bana sakso çaldırıp, bütün spermlerini bir kızın ağzına boşaltmıştı, nekadar adilik bu! Neyse, benim yazdığım tiyolar bukadar, bunlara ehemmiyet verin ki, bizleri kaybetmeyin ve sadece erkek götü sikin! Siklerinizi öpüyorum. Baayyyy!