Danimarkalıyı Siktim Ama Siktirmediğime Pişmanım

Slm. Adım Hasan, 23 yaşındayım. Sizlere gerçek bir hayat kesiti sunmak istedim. İzmir Çeşme’de yaşadığım bir vaka bu. 4 dost yeni açılan Disko’ya gittik ve elbette içkiler art arkaya gelmeye başladı. Bir saat sonra arkadaşlarımdan birinin (en yaşlımızdı 45 Y) karşıdaki bar bölümünde olan bir sarışın bayana baktığını farkettim. Disko ortamı olduğundan çevre loş ve tam yüzü seçilmiyor, ama oldukça iri bir bayan görüyordum. Az sonra arkadaşımız yüzüyle ve ağzıyla oynamaya başladı, bayanda aynısını yaptı. Bir el hareketi gördüm ve arkadaşımız “Kalkın, bizi yanına çağırıyor!” dedi. Kalktık, yanına yaklaşınca birde ne göreyim, iriyarı sarışın, saçı uzun bir erkekmiş! Turist olduğunu derhal anladık, Danimarkalıymış.

Benim niyetimde sadece sohbet olduğundan yanına oturduk 4 kişi. Dost ve Turist başladılar sohbete. Ben Almanca ve İngilizceyi fazla iyi biliyorum, ancak arkadaşımda sadece Türkçe var. Her ikisi de farklı dil konuşmalarına rağmen, birbirlerini anlayabiliyorlardı. Ben buna fazla şaşırmıştım o zaman, ama sonradan anladım ki, ibnelerle erkek sevenler için dil farkı yokmuş. Daha sonra Danimarkalıyı da alıp, hep beraber kalkıp arkadaşımın bekar evine gittik. Arkadaşımın evinde sadece bir döşek vardı, ve oraya girince Danimarkalı turist derhal soyunmaya başladı. Donunu da indirdiğinde baktım ki yarağı kalkmamıştı. Benim arkadaşta soyundu, ama onunki dimdikti. Danimarkalı yatağa sırtüstü uzandı. Dost ağzına bile vermeden, kalınlaşmış yarağının kafasını tükürükleyip, bacaklarını omuza aldıktan sonra Danimarkalının götdeliğine gömdü. Danimarkalıdan bir kadın sesi kalınlığında, “Ohhhhhh!” diye bir ses duydum. Arkadaşım tam 15 dakika sikti Danimarkalıyı…

Ben de bunları seyrediyorum, ama Danimarkalının gözü bende. Yarağım pantolana sığmaz olmuştu, zaten o da yarağımın kalınlaşmasını seyreder gibiydi. Hayatımda hiç erkek sikmedim o ana kadar, içimden (Ya beni de çağırırsa ne yaparım?) diyordum. Ve gerçekten beni çagırdı, ben kafamı sallayarak, “Hayır!” dedim. Ama dost geldi, yarağı bacaklarıma sürterken belime dolandı, “Gel oğlum, bir posta da senden istiyor, hadi sik şu ibneyi!” dedi. Mecburen yanına gittim. Danimarkalı halen sırtüstü pozisyonunda, ama ben evvel ağzına verdim. Güzelce yalıyordu yarağımı, hatta bir kadından daha güzeldi diyebilirim. Yarağım artık nerdeyse patlama konumuna geldiğinde, ben onu aşağı indirip domalttım ve zaten yeteri kadar amade olan götüne tüm gücümle soktum…

O kadar hoşuma gitti ki bir erkeği götten sikmek, kesinlikle hiçbir kadında o zevki alamamıştım. Kendimi sıkarak 10 dakika siktim ibnenin götünü. Boşalmama az kalmıştı ki, arkadaşım geldi götümü avuçlayarak, “Koçum ne güzel vuruyorsun! İbneyi dağıttın!” dedi. Ben ise sadece ileri art gidip geliyorum götdeliğinde, altımdaki deliriyor zevkten, başını sağa sola sallıyor yarağı yedikçe. Arkadaşımın elini yine götümün üzerinde hissettim, ama birşey demedim. Aslında götümün üzerinde bir erkek eli benide fazla uyarmıştı, kendi kendime (Ellesin ne olacak?) dedim. O da arasıra parmaklarını götümün arasında gezdirdikçe, götdeliğime de temas ediyordu. Göt deliğimle oynarken ani boşaldım. Yarağımı derhal Danimarkalının götünden çıkarıp ağzına boşalttım art kalanı.

Elbette herkes zevkten dörtköşe olmuştu. Ben koltuğun üzerine uzanıp bacaklarımı da koltuğun köşesine yasladım. Baktım Danimarkalı dölüme doymamış kalktı geldi ve yarağımı taşaklarımı emmeye başladı. Ama yarağım kalkmıyor! Ben de, “Az mola ver!” dedim, kalkmıyordu ne yapabilirim ki? Yarağımı ağzında kaldırmaya uğraşırken, dost geldi, beni evvel dudaklarımı olmak üzere okşamaya başladı, daha sonra göğüslerime indi (vücudum atletik ve göğüslerim de büyük) onları okşamaya başladı. Benim hoşuma gitti ve baktım yarağım kalkmaya başladı. Arkadaşım, “Bak şimdi yarağın nasıl atyarağı gibi olacak!” dedi ve götüme doğru parmaklarını indirdi. Bacaklarım yukarda olduğundan götdeliğimi bulması zor olmadı. Benimde süper hoşuma gitti. Birkaç kez götümün deliğinin çevresinde parmaklarını gezdirdikten sonra, hafifçe deliğimin içine kaydırmaya başladı ve ben o vakit derin bir soluk alıp kendimi bıraktığımı hatırlıyorum. Parmağı deliğimin içinde gidip geldikçe yarağım gerçekten derhal kalktı (aslında neredeyse onun yarağının üstüne oturacaktım, son anda söylemekten vazgeçtim) ve Danimarkalıyı bir kez daha siktim.

Bu olayın üzerinden epey vakit geçti, ama şimdi diyorum ki, keşke o vakit ortam da varken kendimi siktirseymişim. Halen içimden çıkmadı bu sikilmek arzusu. Hepinizin yaraklarınızdan, taşaklarınızdan ve yazımı okuyan hatunların da amından yalarım! Hoşçakalın!