Bir Gayın Günlüğü

Selam arkadaşlar, ben de 22 yaşında bir Gayım. Adım Armağan, İstanbul’da yaşıyorum, Üniversite öğrencisiyim. 17 yaşından beri erkeklerin siklerini her türlü alıyorum. 5 yılda bütün yaşadıklarımı bir günlüğe kaydettim. Geçenlerde bir TV programında fazla bilmiş kadınlı erkekli bir öbek Sosyo-Psikolog (sözüm ona Bilimadamı), Eşcinsellik üstüne atıp tutuyorlardı. Çok ama fazla kızdım! Neymiş efendim, yok Eşcinsellik Psikolojik bir hastalıkmış, yok sapkınlıkmış, yok yanlış eğitimin sonucuymuş, yok ailenin hatasıymış, yok çevrenin etkisiymiş, falan filan. Ha, bir de Çift Cinsiyet geyiği var. Sahi, bunlara hem ben, hemde benim gibi sik sevdalısı bütün Gaylar gülmekten ölüyor. Herifler kendilerini, olmayan bilgilerini pazarlayıp, biz sik sevdalılarının üzerinden prim yapıyor. Bir de son zamanlarda o kadar fazla bu tip program var ki, en sonunda 5 yıldır kaydettiğim anılarımın en mühim satırbaşlarını, fazla sevdiğim bu siteden okuyucularla paylaşıp, bizlerin ne olduğunu ne hissettiklerini, öfkelerini, sevinçlerini, aşklarını ve sikilmeyi nasıl hiçbir şeye değişemeyeceğimizi anlatmaya çalışacağım!

Başlamadan önce, ailemin fazla düzgün insanlardan oluştuğunu ve çocukluğumda menfi hiçbirşey yaşamadığımı da bilhassa eklemek istiyorum.

10 Eylül; Sevgili günlük, artık kuduruyorum götüme soktuğum hiç bir Obje beni rahatlatmıyor, sik istiyorum, sikilmek istiyorum! Sınıftaki Kaan keşke Ayça yerine beni sikseydi. Ayça’yı fazla kıskanıyorum!

23 Eylül; Beyoğluna 31 Sinemasına gittim. Oradaki adamlardan fazla korktum, derhal çıktım.

01 Ekim; Planım tutmadı. Bizim evde porno seyretmek için sadece Kaan’ı çağırmıştım, amacım tam zevke gelince, “Sik beni ne olur!” diyecektim, ama iki arkadaşını daha almış getirmiş, fazla sinirliyim! Bir de gözümün önünde 31 çektiler, ağzımın suyu aktı. Spermlerini sildikleri peçeteleri, “Çöpe atacam.” deyip aldım, bir kısmını yaladım, tadı fazla güzeldi.

25 Ekim; Seksshop’tan aldığım yeni Vibratörüm sik ateşimi söndürmekten çok, daha da azdırdı. Offf offf! Acep beni ilk kim sikecek? Acep 31 Sinemasına tekrar mi gitsem?

27 Ekim; Adi Kaan! Dürüstçe, “İbne olmak istiyorum, ne olur sik beni!” dedim diye, bana yumruk attı, “Siktir git Götoş!” dedi. Çok kırıldım! Pis herif Ayça Orospusunda ne buluyorsa? Bir de bana, “Ben götçü değilim!” dedi. Ben de, “Yalancı, Ayça’yı ilk götünden sikmedin mi?” deyince, “O kız götü, başka!” dedi. Salak şey, oysa bir sikse beni, o vakit göt görecek!

05 Kasım; Şaka gibi yaa günlük, latife gibi! Yan sınıftan Hale bana havadis, bilgi, salık göndermiş, benden hoşlanıyormuş. Aaayyyy feryat atacam! Bir kız benden hoşlanıyormuş, ne kadar iğrenç bir durum! Bööööö!

11 Kasım; Adi Kaan, bütün okula ibne olmak istediğimi yaymış, birkaç gün okula gitmek istemiyorum. Offff!

14 Kasım; İnanmıyorum, alt sınıftan Cemil aradı, “Kaç gündür yoksun, gözlerim seni aradı!” diye, “Hem Kaan’ın söyledikleri doğru mu?” dedi. Sustum günlük, sadece sustum, haykıramadım!

14 Kasım; Aaaaa, aynı gün Cemil tekrar aradı, inanmıyorum! Taş gibi çocuk, fazla yakışıklı, fazla katı biri, “Size geleyim mi?” diye sordu. “Gel tabi!” dedim. Yoksa bu gün o gün mü? Ayyy kuduracam günlük!

15 Kasım; Aaarrrrtıııkkk ibneeeyimmm canımmm günlüğüm! Dün gece Cemil’im bizim evde kaldı, herşeyi konuştuk. Bana, “Seni sikerim, ama ne istersem yapacaksın!” dedi. “Şaka mı Cemil? Sik aş için ölüyorum, Vibratör kırmaktan usandım, ne olur sik! Her dediğini yaparım, ama fazla sik! Bir kerede bırakma! Hele spermlerini hep yutttur, hep sakso çaldır, ben ‘Hayır yeter!’ desem de, ver ağzıma, durma!” dedim. Odamda sabaha kadar sikti beni! İlk kez sikin sıcaklığıyla irkildim, Cemil’in taze taze fışkıran spermlerini ilk ağızdan daha patlarken yuttum. Hiç peçeteden yaladıklarıma benzemiyor, fazla Fazla daha leziz! Canımm kocam Cemil! Götüme ilk sperm attıran, götümü delen kocam, hiç unutmuyacağım seni!

12 Mart; Köpek Cemil beni terketti! Hemde Orospu Sevilay için! Puşt, aylardır sikti götümü, bir de kaç arkadaşına siktirdi beni, hiç sesim çıkmadı, ‘Kocam ne dese yaparım’ dedim. Adi bir de veda sikişimizde utanmadan bana, “Bu siki unutamazsan ara dizi sikerim meraklanma!” dedi. Puşt ne olacak!

08 Nisan; İnternetten takıldığım Gay gruptan mesut olan yok, hepsi terkedilmiş. Siksizlik öldürecek, tekrar Vibratör istemiyorum, bir kocam olmalı!

21 Nisan; Oohhhh buldum yeni kocamı! Mahallemizin Elektrikçisi Ünal amca! 48 yaşında, ama olsun! Kötü sikti bugün beni! Eeee, ben de az cilve yapmadım! Bana, “Dükkana gelip pek bir kıvırıyon, bizim memleketteki parlak oğlanlar gibisin, deyyus canın yarrak mı istiyor? Gel al bakayım ağzına!” diye başladı. Yeni kocam 5 posta da bağırta kanırta sikti! Yaşasın!

10 Haziran; İnternetteki grubumla Partiye gittik. Emo Kızları siken bir öbek genç iyice kafayı bulunca bize döndü. Götüme giren sikleri sayamadım, ohhh içim eridi. Sanırım beni enaz 4-5 şahıs sikti, zevkten bayılmışım!

24 Temmuz; Mahalle Esnafının sikine meze oldum, hepsi ayrı ayrı sikiyor, ama döle doymuyorum. Hepsi yaşlı, çoğu tek atımlı, yetmiyoor! Lise de bitti, acep Üniversite nasıl olacak? Yoksa Askere mi gitsem, 18 ay sik yerim, bol bol abaza vardır!

04 Nisan; İyi ki Üniversitedeyim, İstanbul’a okumaya gelen Anadolu’lu abaza gençlerin siklerini rahatlatmaktan fazla mutluyum, hele Beşir’in dölüne doyamıyorum. O da götüme tabii… Canımm yeni kocam benim, hem harçlığını veriyorum, hem yemeğini yapıyorum, hem donlarını yıkıyorum, hem de karısı gibiyim. Ne olur hiç ayrılmayalım, o siksin hep beni!

21 Haziran; Hay salak kafam! Kampüs boşken Ahmet’in sikini yalarken, Beşir’e yakalandım. Tokat atıp gitti! Yoksaa yoksaa… Ay günlük ne olur ayrılmasın benden!

05 Kasım; Yok günlük yok, Beşir gibisi gelmez! Hala onu unutamıyorum! Ne İrfan, ne Coşkun, ne Rıza, ne Mustafa, ne Furkan ve adını bile bilmediğim bir gecelik götümün misafirleri… Nerdesin Beşirim? Nerdesin sikicimmm?

18 Temmuz; Offf sıkıldım Bodrum’dan. Çok Turist karı var, götüme kısmet çıkmıyor. Hep Garson, o da parasını verirsen!

18 Eylül; Beyoğlu’nda Gay Nedim’e uyup, götümüzü tinercilere siktirdik! Hayvanlar 8 şahıs siktiler, götüm yırtıldı! Ağzıma iki yarrak ani soktular! Nedim de utanmadan, “Her ibne bunu yaşamalı şekerciim!” diyor.

01 Ocak; Hoş geldin yeni yıl, hoş geldiniz yeni sikler, götümün kısmeti fazla olsun!

14 Ocak; Üfff sevgili günlük, yeni sene iyi gelmedi, götüm yanıyor ama söndürecek sik yok! En iyisi İnternet’ten bulayım yine! Gerçi son sefer sikilmekten ölüyordum, 4 kişiye tek çarpıştım, tövbeliyim, ama olsun, ölürsem sikten öleyim!

21 Şubat; 31 Sinemasındaki Asım iyi çocuk bence, hem tatlı tatlı sikiyor, hem en az 3 postası garanti. Ağzıma patlıyor! Zaten götüm folloş oldu, fazla kalın sik olmazsa ı-ıhhh, tad alamıyorum!

08 Mayıs; Nişantaşı süper ya, ne güzel kaliteli sikler var, ne güzel sikiyorlar! Yaşasınnn, sik yarak yemek, sperm yutmak varmış!

19 Haziran; Aayyy ayyyyy günlük, oldu işte, iyi ki Süslü Mustafa’nın dediğini yapıp, Afrika tatili yaptık! Hem ekonomik, hem de Kongo’lu köylüler için soluk saha herşey sikilmeye değer! Sikip sikip, bizi öldü diye bıraktılar. Ayol geleli 1 hafta oldu, hala kendimde değilim, hem götümün yırtıkları geçmedi, hem boğazım acıyor!

27 Ekim; Tarlabaşı’nda 3 kuruşluk Pala, bana leş gibi mekanda Orospu muamelesi yaptı! Adi herif, ben o siksin diye pis evine gittim, hem sikti hem arkadaşlarına siktirdi. Tamam, sik’e sperme doyurdular, ama bir de siktirdiklerinden benim adıma nakit aldı puşt! Orospumuyum ben?

15 Kasım; İbneliğimin sene dönümü, Parti verdim, iki kocamla yattım sabaha kadar. Biri götüme, biri sikime çalıştı. Ne güzel şey ibnelik, ne güzel şey sperm yutmak, iyi ki ibne olmuşum!

15 Temmuz; Ohhh bu Yaz’ki beşinci yurtdışı seyahatim! Bir uzakdoğu siki yememiştim, Moğalistan’da sike sike yedirdiler! Kız Timur doğru söylemiş, sike doymak, döl patlaması yaşamak için en kalın yarraklar burda! Sadece 5-10 dolara götünü yardıra yardıra, ağzına boğa boğa sikliyorlar! Ohuşş, canım sağolsun! Yaşasın sik yemek, yaşasın farklı memleket götçülerinin taşak kokusu!

Evet, bunlar benim günlüğümün sadece küçük tefek bir bölümü. Sik yemenin tadını, meni yutmanın tuzunu bilmeyen sayın Psikolog bozuntuları, alın tadını, alayınız benim gibi olursunuz! Öküzler, hiç bir bok bilmiyorsanız bari bu siteyi okuyun, gerçek ibnelerin gerçek yaşanmışlıklarıyla dolu! İtiraflarının tamamı, dinmeyen sik sevdası üstüne! Benim gibi, derslik arkadaşlarından Esnafa, Garsondan otuzbirciye, tinerciden Nişantaşılıya, Afrika’lıdan Moğalistan’a gider, verir verir kudurursunuz! Sik ayrı bir dünyadır, yersen bilirsin, yersen kopamazsın! Sikilmek ne güzel şeyy!

Türkiye’deki ve değişik ülkelerdeki bütün götünü siktiren ve erkek götü siken Milyonlarca Gay arkadaşa, “Hoşçakalın, umarım siksiz ve götsüz kalmazsınız!” diyorum…