Ben 23 Kadin 40 Yasinda

Şu anda 34 yaşındayım ve evliyim. Sizlerle paylaşmak istediğim hikayem 23 yaşımda bekarken başıma geldi. bunu şimdi anlatoyorum çünki bu siteye iş yeriden oturduğum bölüm müsaat olduğu için arada bir girer zaman geçiririm ve şimdiye kadar yazmadım ve bu nedenle anlatmak istedi.

İşe yeni başladığım dönemlerde devamlı olarak istanbul dışına ithalat/ihracat işlerimiz için seyehat ederdik. Gene böyle bir işin oluğu dönemde İstanbul dışına çıkmıştım, bu bölgede daha evvel iş yaptığımız firma yönetici ILM (tabi takma isimi) ile aramızda 20 ıslak ayrım olmasına karşın aramız fazla iyi olduğu için devamlı akşamları beraber takılırdık. o devre kendisi evliydi. şirketin bulunduğu şehirde (bu şehire yeni taşınalı 6 ay olmuştu) ve ailesinin bulunduğu şehirde de evleri vardı aileside bu iki kent arasında çocukları okuduğu için mekik dokurdu.

Daha fazla uzatmadan meger bisim ILM nin ailesinin yanında omadığı dönemlerde takıldığı 38-40 yaşlarında bir arkadaşı varmış bir ikşam ben otelde istirahat ederken telefonum çaldı ve apar topar evine çağırdı. tabiki gittim. eve girdiğimde ILM nin kız arkadaşı ve onun öbür bir kız arkadaşı ILM ile beraber 3 şahıs oturup aş yiyorlar. Tabi evvel ben olayı anlamadım, meğer öbür yalnız gelen kız yanlızlık çekmesin diye beni çağırmış,
ama aramızda tam 20 ıslak ayrım var. ben 24 kadın 40 civarı. neyse oturduk sohpetfalan bu arada ILM bana kaş göz işareti yaparak hucumu geçmemi söylüyordu bende mahcup olduğum için çekimser davranıyordum. Neyse ILM ve arkadaşı yanımızda öpüşüyor birbirlerinin bacak aralarını okşuyorlardı ikiside biz yokmuşuz gibi davranıyordu. Ben bundan cesaret alarak elimi yanımda oturan kadının arkasından omzuna doğru atarak ilk hamleyi yapmak istedim.
bunu yapar yapmaz üzerime atladı neye uğradığımı şaşırdım. bizimkilerde baktılar biz icarat girmişiz ayrıldılar yanımızdan öbür odaya. Yalnız kalınca cesaretim dahada artarak taş gibi olan sikimde serbest bırakarak top toplam saldırıya geçtim salon biraz aydınlık olduğu için bizde öbür odaya geçtik. odaya girmeden evvel tuvalete gideceğimi söyledim ve 31 çekip geldim tabiki gecenin uzun sürmesini istiyordum.
40 lık kadın arkadaşım yaşına göre fazla dinç ve bi o kadarda çekici kısa saçlı ve 1.65 boyunda dul bir bayandı ve bütün şehvetiyle daha yanına yatmadan kıvrım kıvrım kıvranıyordu. Ben o dönemde amatör olduğum için beni sitediği gibi öpüyor sikimi ve götümü yalıyordu ve aşırı tahrik oluyordum o bana ne yaparsa aynını yapıyordum ona dilimi amının üzerinde gezdiriyor elimi amının içine sokuyor öbür elimide göt deliğine sokmaya çalışıyordum bunları yaparkan iniltileride git gide artıyordu.
daha sonra onu sırt üstü yatırdım ve sikimi kendisinin amına sokmasını sitedim. ilk girişimimiz olumsuzdu o kadar gevşemesine karşın amı kasılmıştı neyse biradaha amını yalayarak rahatlatmamı söyledi ve en iyi bir şeklide yaptım artık hazırdı ve içine tümünü sokmuştum ve ritmik olarak gidip geliyorduk.
ben ses çıkmasın diye uğraşıken o inlemere devam ediyordu önceden 31 çektiğim için ilk evvel o boşalmış ve benide boşaltmak için sikimi amından çıkarıp yalamay başlamıştı. ama ben yine boşalamamıştım ve gittikçe sikim taş gibi oluyordu. beni boşaltmek için sana öbür birşey yapacağım dedi ve çantasından kremini çıkartarak götüne ve sikime sürdü eliyle sikimi göt deliğine doğru cihet verdi yavaş yavaş başını içine aldıktan sonra tamamı içindeydi
artık bu vaziyet beni iyice azdırmışı ve hareketlerim hızlanmıştı garip beğeni alımıştım çünkü götü o kadar dardıkı sanki sikimi vakumlarmışcasına sömürüyordu aradan 5 dakkika geçti ve ben son götüne boşalmıştım. daha sonra elimiz yüzümüz yıkayıp yine odaya döndük ve unutulmaz maceram sabaha kadar 5 defa 2 gün boyunca tekrarlandı. hiç unutamam.o günden beri hala 40 ıslak ve üzeri kadınlara ilgimi kesemedim ve her sokağa çıkışımda bakımlı ve olgun kadın görünce gözden kaybolana kadar arkasından bakar hayaller kuarım. şayet bunu oda okuyorsa herhalde şimdi 50 yaşındadır bana mail atsın.