Amcamın Oğluyla Sikiştik

Mrb ben İstanbuldan Serdar. Size başımdan geçen, ama halen daha unutamadığım gerçek bir olayı anlatacam. Ozaman ben 17 yaşındaydım, erkek kuzenim de 16 yaşındaydı. Ama kuzenim daha kadın bile sikmemişti. Bir gün beni aradı, annesinin ve babasının köye gittiklerini, kendisinin evde yalnız olduğunu ve gece onlarda kalıp kalmayacağımı sordu. Ben de, “Kalırım, gelirken içki getiririm, içer, eğleniriz.” dedim. Bakkaldan 2 şişe şarap aldım gittim evlerine. Eşofmanları giydik ve başladık içmeye. Kuzenim, “Pornofilmi izleyelim mi?” diye sordu. Ben de, “İzleyelim!” deyince, koydu bir film. Filmi izlerken benim sikim kalktı tabi. Eşofmanımın üzerinden sikimi okşuyordum, bir yandan da kuzenin sikine bakıyordum. Onunki de kalkmış ve eşofmandan fırlayacak gibi duruyordu. Ama daha doğru dürüst 31 çekmeyi ve boşalmayı beceremiyordu.

O anda acaip tahrik olmuştum ve ilk kere bir erkeğe karşı cinsel anlamda birşeyler hissetmeye başlamıştım. Ben de onu tahrik edip, o anda sikini okşamayı fazla istiyordum. Tahrik olsun diye kendi eşofmanımı ani çıkardım ve sikimi okşamaya başladım. Ama bu onu tahrik etmeye yetmedi. Tişörtümü de çıkarıp, yanında çırıl çıplak kendimi okşamaya başladım. Kuzenim güya filmi izliyor gibi yapıyor, ama bana baktığını hissediyordum. Çünkü ben de aynısını yapıyordum, benimde gözüm onun sikindeydi. Sonunda dayanacak gücüm kalmamıştı artık, kuzene, “Sen de soyunsana!” dedim. Kuzen ilk evvel utandı ve soyunmak istemedi. Fakat ben ısrar edince son dayanamayıp o da çırılçıplak soyundu. Çok ürkekti. Ona bacaklarımı okşamasını söyledim, “Böyle boşalıyorum ben!” dedim. Bacaklarımı okşamaya başladı. Ben de daha fazla dayanamayıp onun sikini tuttum. Kuzenim birden, “Ne yapıyorsun?” dedi. “Seni boşaltayım.” dedim. O da artık daha fazla itiraz etmedi ve ben derhal onun sikini yalamaya başladım. Kuzenim zevkten deliriyordu, adeta uçuyordu.

Sonra onun beni yalamasını istedim. Beni yere yatırdı, her tarafımı yalamaya başladı. Götümün deliğine varana kadar her tarafımı yalıyordu. İkimiz de zevkten deliriyorduk. Ona yere uzanmasını söyledim. Sonra sikini ağzıma alıp kemirircesine yalamaya başladım ve ona, “Beni sikmek istermisin?” diye sordum. Kuzen hemen, “Saçmalama yaa! Yok olmaz!” dedi. Kafaya koymuştum, kuzenin sikinin üzerine bir kere oturmazsam mahfolacaktım. “Ne olur sik beni!” diye yalvarıyordum. İlk kere siktirecektim kendimi, ama sanki kendimi siktirmeye alışıkmışım gibi davranıyordum. En sonunda kuzeni ikna ettim ve sikinin üzerine oturdum. Fakat fazla uğraşmamıza karşın girmedi, beceremedik. Ben, “Şampuanla deneyelim!” dedim ve şampuanı getirip onun sikine sürdüm, sonra da götümün deliğine. Orta parmağımla götümün deliğini alıştırıyordum…

Sonunda götümü sikilmeye amade hale getirdim ve domaldım, “Hadi şimdi sok!” dedim. Kuzen arkama geçti ve sikini götüme yavaş yavaş sokmaya başladı. Bağırmamak için kendimi zor tutuyordum, fazla acıyordu. Ama birtaraftan da beğeni alıyordum, kendimi kadın gibi hissetmeye başlamıştım. En sonunda kuzen sikini götüme köküne kadar soktu! Ben altında nasıl inliyordum ama, inanılmaz bir beğeni alıyordum. “Sik beni!” diye sayıklıyordum. Kuzen de hiç durmadan gidip geliyordu, o da zevkten uçuyordu. Ve sonunda boşalacağını söyledi. Derhal götümden çıkarıp ağzıma vermesini istedim. Sikini aldım ağzıma ve yalamaya başladım. Daha o saniye ağzımın içine öyle bir boşaldı ki, sanki çeşme gibi akıyordu. 30 saniye hiç kesilmeden döl geldi, ağzım kuzenin dölüyle dolmuştu. Zorlana zorlana yuttum hepsini.

O günden sonra bunu sık sık yapmaya başladık. Fakat bir seferinde kuzen beni sikmekten bıktığını ve benim de onu sikmemi istedi. Hiç unutmam Bayramın birinci günüydü, bizim evde kimse yoktu, akşama kadar içki içtik yine. Akşam bizimkiler gelince babamdan ruhsat istedim, “Biz kuzenle alt kattaki abes evde yatacağız.” dedim. Babam da ruhsat verdi. Alt kata iner inmez, daha kapının orda sikini bana sürttürmeye başladı. Birbirimize paha değmez derhal tahrik oluyorduk. Eve girdik, derhal çırıl çıplak soyunduk. Biraz öpüştükten sonra, benden domalmamı istedi ve götümün deliğini yaladı. Sonra benim de onun götünü yalamamı istedi. Kuzeni yatağa yüzükoyun uzattım, götünü iki elimle açtım ve deliğini yalamaya başladım. Parmaklayarak götünü yavaş yavaş alıştırıyordum. Kuzen kendini sıkıyordu, sıkmamasını söyledim. Kuzenin götü artık iyice açılmıştı, artık sokmanın zamanı gelmişti. Usulca sikimin kafasını soktum. Kuzenim kız gibi inliyordu. Birkaç gidip gelmeyle sikimi köküne kadar soktum. Ben kökledikçe o benim taklitlerimi yapıyor, “Sik beni!” diye bağırıyordu. Kuzenimin götünü 20 dakika kadar siktim ve götüne boşaldım.

Ogün kuzenimle sabaha kadar birbirimizi siktik. 5 sene böyle devam etti. 5 yıl, ne o nede ben hiç kadın sikmedik, kadın sikmek aklımıza bile gelmedi doğrusu. Birbirimizi sikmek inanılmaz zevkli bir duyguydu. Daha sonra ikimiz de kızlarla evlendik ve artık birdaha da birbirimizi sikmedik. Bu vaka hayatımda unutulmayanlar arasında yerini aldı. Şimdi yaşım 25 ve karımla mesut bir şekilde evliyim, ama inanırmısınız halen kuzenimle birbirimizi siktiğimiz o günleri arzuluyorum. Keşke o günler art gelse…