Ablamin Dar Ami

Ablamin Dar Ami…


Ben su an almanya da yasiyorum ve 16 yasindayim ,ayni odada birlikte kaldigim ve ben de de 1 yas aka cok seksi tas gibi göte sahib bir ablam var. Kendisi daha okula gidyor ve daha su ana kadar erkeklerle hic bir arkadasligi olmadi,bu yüzden erkekle alakali her mevzu, bahis onun ilgisini cok cekiyor.
Benim de ayni vakit da cok cekingen oldugum dan dolayi ,su ana kadar hic bir kiz arkadasim olmadi, ayrica cok kizlara düskünümdür.Bu yüzde sik sik kendi kendimi ablam uyuduk dan sonra rahatlatiyorum.Anem ve babam bizmle pek ender ilgileniyorlar herhalde onlarin kendine göre sorunlari var .
Fazla uzatmak istemiyorum ve derhal serüven dolu olan o aksami anlatmaya calisacagim.Her aksam ki gibi herkes kendi yatagina yati ve benim gözüme bir türlü uyku girmiyordu ve surat üstü yatmaya calsirken biraz kendimi rahatlatmak amiciyla kendi yatagimi sikmeye basladim.O sirada ablam “ne oluyor, ne yapiyorsun“ diye bir yumusak tonla sordu ,tabiki ne yaptigimi göremiyor.Iste o anda ablamin sesi hayelmdeki kiz oldu ve artik ben ablamin ses tonunu sikmeye
basladim ve onun sorusunu o anda cevapsiz brakdim.Ablam yine merakla sormaya basladi ,“ahmet ne yapiyorsun yorganin altinda ,bir seyin mi var,hasata misin“ ?O anda aklima, ablami acep gercekte bir siksem nasil olur diye aklimda ağırbaşlı ağırbaşlı canlandirmaya basladim.“Gercek den ne yaptigimi ögrenmek istyormusun“ diye ablama karsilik verdim.“Ne yapiyorsun hadi söyle beni merak da patlatma ahmet “diye karsilik verdi
ablam.Ben de onu daha çok meraklandirmak amaciyla taktigime devam ediyorum “ama abla cok ayip sana söyliyemem ,fakat cok merak ediyorsan ne yaptigimi sana göstere bilirim “.Ablam o sirada ne yanıt verecegini bilemiyordu cünkü utaniyordu,belki seziyor benim 31 cektigimi ama ayni vakit da cok merak ediyordu acep bir kalkik erkek siki nasil bir görüntüye sahib diye.
Sessizligi kirmak icin tuvalete kalkiyorum ve sikmi donumun kenardi bilerek cikari veriyorum.Tuvalete giderken yan gözümle ablami izlerken, onun gözlerinde nasil bir heycan ve merak okuya biliyordum , sanki sikim ono büyülemisti , gözünü sikmde bir türlü ayiramiyordu.Ben ablamin bu donmus halini gördüdük den sonra önümü ablama tam ceviriyorum ve ablam artik sikimle karsi karsiya di,
bütün ilgisini benim sikime odaklamisti. Tabiki ben bu durumda cok etkilendim ve sikim resmen firladi ve ok gibi oldu.Ablam daha hala sirt üstü yatiyordu ve gözünü kalkmis sikimde ayiramiyordu.Ben ablamain yatagina yavas yavs yaklasmaya basladim.”Abla simdi sana döşek da ne yaptigimi gösterecem “söylüyorum.Ablam sesisce ve utanarak”ne gösterecen”diye bana soruyor .Ben de “dur abla ben senin yanina geliyim o vakit sen de görürsün “söylüyorum.
Ablamin sesiz kalmasinda faydalanarak derhal üzerine yatim ve sanki onu siker gibi devinim ler yapmaya basladim ama ikimizin donu daha hala üzerimiz de. Ben artik ablamin üzerindeydim ve o bacaklarni yavas yavas araliyor böylece benim daha rahat devinim etmemi sagliyordu.Bir ara sonra ben ablamda ruhsat almada donumu cikardim ve artik sikmle ablamin donunun altinda ki am deligini aramaya basladim
ablam utangicinda yerlerin dibine giriyordu cünkü kardesi onun üzerinde göz göze birlikte sikisiyorlardi. Ben artik onun ak donunu cikarmay basladim ama ablam karsi koymaya basladi cok utaniyordu beliydi.”Ciddi bir sey yapiyacam abla dur cikari veriyim”söyledim.Ablam kendini artik bana teslim etti cünkü o da merakda artik catliyordu acep bir erkekle sikismek nasil bir his diye.
Ben ablamin donunu cikarirken ablamin cok kili ami derhal gözüme carpti ve o siyah tüyler arasinda ablamin am deligini parmaklarimla kesif etmeye basladim.Ablam yine elimi cekmeye calisyor ve ayni zamanda “ahmet birak hadi üzerime cik”diyor .Ben sikimi elime aliyorum ve derhal yanimzda bulanan kremle sikmi ablamin gözleri önünde kremleme ye calisiyiorum.
Bütün islemi ablam son drece diakktli bir sekilde izliyor.Artik sikimi ablamin amcigina dayiyorum ve etrafinda gezdirmey calisiyorum.Ablamin bacaklari titiremeye basliyor.Artik çok daynamiyorumu ve var gücümle ablmain icine daliyorum ablam bir ciglik atiyor ve beni üzerinde atmaya calisyor.Artik o dar delig de olası degil bu tas gibi sikle cikmak.Bu gürütüyle annem ve babam uyaniyorlar ve odamiza daliyor lar.
Ben daha hala ablamin üzerindeyim ve hic durmaksizin annemin ve babamin gözler önünde ablamin tatli ve dar kili amini popalamaya devam ediyorum.Ablam altimda cigliklar icinde kivraniyor ve beni üzerinde atmaya calisyor ..Babam ve annem bu görünüm karsisnda sok bir durmdalar olayi kavramaya calisyorlar ,biricik oglularin ablasiyla nasil sikisdigini görmeye bir türlü inanamiyorlar
Ben de ablami bir türlü birakamiyorum cünkü her an ablama bosalmak üzeriyim . Ve son bir aka cirpinsla ve bagirisla ablimin aminin icine bosaliyorum. Terler icinde ablamin üzerinde kalkdigmda gözümle ablamin aminda nasil kanlar ve döler damladigin görüyorum.Artik annem ve babam kendine geliyorlar ve olayin farkina variyorlar , tek bakire genc kizlari nasil kardesi tarfinda sikildigini görüyorlar.